• Tirdzniecības centrs komentē, kāpēc neļāva Briedim prezentēt viņa grāmatu

  Mairis Briedis
  Estere Jansone
  29. februāris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: F64
  Bokseris Mairis Briedis neslēpj sašutumu: piepeši atcelta viņa ilgi gaidītā grāmatas prezentācija grāmatnīcā lielveikalā «Spice». Tirdzniecības centra pārstāvji portālam santa.lv atklāj, kādēļ tāds lēmums.

  Sestdien tirdzniecības centrā bija ieplānota Maira brieža grāmatas «Mairis Briedis: Vai ir dzīve pēc lielā sporta» svinīgā atvēršana, taču pēdējā brīdī sportistam liegts to darīt. «No manis neatkarīgu iemeslu dēļ pasākums «Spicē» nenotiks. Tieši šodien ar mani sazinājās «Jāņa Rozes grāmatnīcas» pārstāvji, kuri paziņoja, ka ir spiesti pasākumu atcelt,» piktojas sportists.

  «Vienošanās par Maira Brieža grāmatas prezentāciju «Jāņa Rozes» veikalā «Spicē» tika noslēgta ar «Jāņa Rozes apgādu», taču tā netika saskaņota ar «Spices» vadību,» skaidro tirdzniecības centra mārketinga nodaļas vadītāja Svetlana Dāboliņa. Viņa min, ka informācija par šo pasākumu tirdzniecības centra vadību sasniedza krietni novēloti – vien tad, kad bija jau sākusies Brieža grāmatas prezentācijas reklāmas kampaņa. «Modes un dzīvesstila tirdzniecības centrs «Spice» patur tiesības izvērtēt mūsu telpās rīkotos pasākumus.

  Pieturoties pie savām vērtībām, tika pieņemts lēmums atteikt minētā pasākuma norisi mūsu tirdzniecības centrā,» ziņo Dāboliņa.

  Mairis Briedis gan nepadevās un savas grāmatas prezentāciju rīkošot ziedu bāzē «Florex» Kauguru ielā. Te varēšot sastapt vaigā pašu sportistu, iegādāties Brieža grāmatu un saņemt autogrāfu.   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē