Santa.lv
  • 15.10.2019
  • Hennarika Andersone: Latvija var kļūt par Eiropas līderi 5G tīkla ieviešanā

    Santa.lv
    Santa.lv
    Foto: Pixabay
    3/3Nevis atstumt, bet sadarboties

    Nevis atstumt, bet sadarboties

    Tas ar kādu jaudu ikdienā dodamies uz priekšu, nereti samulsina citus mūsu nozares pārstāvjus. Šajā sakarā es gribētu aicināt nevis konfrontēt, bet vairāk sadarboties, kas būtu lietderīgi visām pārstāvētajām pusēm viedo tehnoloģiju risinājumu ieviešanā un apgūšanā. Jo mērķis tāpat mums visiem viens – piedāvāt patērētājam tādu gala produktu, kas ir laikmetīgs, racionāls, dzīvotspējīgs un uz jaunievedumu risinājumiem tendēts.

    Ņemot vērā globālo pieredzi 5G iespēju īstenošanai un nodrošināšanai ir nepieciešams lielāks bāzes staciju skaits nekā 3G un 4G tīkliem, tālab bez pārdomātas un ciešas visu iesaistīto pušu sadarbības to īstenot būs apgrūtinoši. Un šī sadarbība -  vai tā būtu lokāla Latvijas mērogā, vai globāla pasaules kontekstā – ir būtiska ne vien nozares pārstāvju vidū, bet arī valstiskā līmenī gan dokumentu izstrādes un saskaņošanas, gan reālas rīcības īstenošanas procesā.

    Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit

    0 komentāri

    Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

    Pievienot komentāru

    Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

    Veselība

    Vairāk

    Receptes

    Vairāk

    Personības

    Vairāk

    Skaistums un mode

    Vairāk

    Bērni

    Vairāk

    Māja un dārzs

    Vairāk

    Izklaide

    Vairāk

    Labākai dzīvei

    Vairāk

    Aktuāli

    Vairāk