• Atklātas ilgi gaidītā «Dacia Duster» cenas

  Auto
  Santa.lv
  Santa.lv
  26. marts
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Publicitātes foto
  Jaunais «Duster» ir turpinājums stāstam, ko ir aizsācis modelim, kas nu ir kļuvis par augstāko tirgus standartu savā klasē, kā arī īstu «Dacia» zīmola un tā vērtību iemiesojumu – šis izturīgais apvidus stilā ieturētais auto piedāvā to, kas patiešām nepieciešams.

  Aprīkojuma līmeņi

  Jaunā «Duster» klāsts piedāvā trīs aprīkojuma līmeņus: «Essential», «Expression» un «Extreme» un «Journey» – augstākais līmeni ar divām versijām, kuras atšķiras pēc komplektācijas, papildina viena otru un ir salīdzināmas cenas ziņā. «Duster Extreme» izceļas ar unikālu dizainu un vara brūniem dekoratīviem akcentiem. Tas ir paredzēts brīvdabas aktivitāšu cienītājiem, kuri meklē robustu un praktisku automašīnu (viegli mazgājams MicroCloud polsterējums, modulāri jumta reliņi u.c.). Savukārt «Duster» Journey ir paredzēts tiem, kam prioritāte ir neuzkrītoša elegance, komforts un uzlabotas tehnoloģijas (automātiskā stāvbremze, «Media Nav Live» utt.).

  «YouClip» – jauni un atjautīgi piederumi «Dacia» stilā. Vienkārša, atjautīga un praktiska sistēma, kas ļauj droši piestiprināt vairākus īpašus piederumus galvenajās vietās salonā. Jaunā «Duster» standarta aprīkojumā ir 4 (Essential aprīkojuma līmenī) vai 6 rūpnīcā uzstādīti stiprinājuma punkti «YouClip». To skaitu ir iespējams palielināt vēl par 2 punktiem, pateicoties piedāvājumā pieejamajam kronšteinam, ko piestiprina pie galvas balsta.

  Virsbūves krāsu gamma ir papildināta ar Sandstone krāsu (metāliska krāsa). Klients var arī izvēlēties kādu no sešām citām krāsām: Lichen haki, Cedre zaļā, Terracotta brūnā, Schiste pelēkā, Melnā pērle i Alpu baltā.

  Dzinēji un piedziņas transmisijas

  Jauno «Dacia Duster» darbina pilnīgi jauns TCe 130 benzīna dzinējs ar «Mild Hybrid» 48 V tipa pirmo elektrifikācijas līmeni un 6 pakāpju mehānisko pārnesumkārbu. Šis jaunās paaudzes 1,2 litru 3 cilindru benzīna dzinējs ar turbokompresoru palīdz samazināt degvielas patēriņu un CO2. emisijas vidēji par aptuveni 10 %. Dzinējs ir pieejams versijā ar 4×2un 4×4 piedziņu.

  «HYBRID 14» piedziņas bloks, ko Dacia kā pirmais zīmols pasaulē laida tirdzniecībā 2023. gadā «Jogger» modelī, nu ir pieejams arī jaunajā «Duster» ar automātisko bezsajūga pārnesumkārbu. Pilsētas apstākļos jaunais «Duster HYBRID 140» var braukt pilnā elektriskajā režīmā 80 % no braukšanas laika, savukārt degvielas patēriņš pilsētā var būt par 40% mazāks, salīdzinot ar līdzīgas jaudas iekšdedzes dzinēju, lietotājiem nemainot savus ieradumus.

  «Dacia» ir vienīgais ražotājs, kas piedāvā divdegvielu (benzīna/LPG) dzinējus, kas pieejami ar nosaukumu ECO-G visos zīmolu modeļos ar iekšdedzes dzinējiem. Jaunais «Duster» arī tiek piedāvāts ar šo rūpnīcā uzstādīto, pārbaudīto tehnoloģiju, kas nodrošina drošību un uzticamību. Gāzes režīmā jaunais Duster ECO-G 100 izdala vidēji par 10 % mazāk CO2, salīdzinot ar tā iekšdedzes ekvivalentiem.

  Salīdzinājumā ar līdzīgas jaudas iekšdedzes dzinēju.

  Jaunais «Duster» nonāks pārdošanā 2024. gada 27. martā. Automašīnas būs pieejamas «Dacia» salonu tīklā Baltijas valstīs no šī gada jūnija.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē