Santa.lv
  • 31.12.2019
  • Aizvadītā 2019. gada spilgtākie notikumi

    Ieva
    6/8Gada pāri

    Gada pāri

    Ilze un Gundars

    Augustā, pārmetot romantisku tiltiņu starp divām telekompānijām, gredzenus mija divi labi zināmi žurnālisti – TV3 raidījuma Nekā personīga vadītāja Ilze Jaunalksne un LTV žurnālists Gundars Rēders.

    Ieva un Oskars

    Vasaras beigās par aktiera Oskara Vīksnes laulāto draudzeni kļuva aktrise Ieva Florence. Lai neviens neko nepazaudētu, pēc kāzām katrs savam uzvārdam pievienoja arī otru, un turpmāk Ieva ir Florence-Vīksne un Oskars – Florencs-Vīksne.

    Hosams un Linda

    10. augustā Mālpils muižā skaistā Latvijas Televīzijas Rīta Panorāmas vadītāja Linda Krūmiņa kļuva par gastroeneterologa, politiķa un Libānas goda konsula Hosama Abu Meri sievu.

    Nākamā lapa

    Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit

    0 komentāri

    Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

    Pievienot komentāru

    Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

    Veselība

    Vairāk

    Receptes

    Vairāk

    Personības

    Vairāk

    Skaistums un mode

    Vairāk

    Bērni

    Vairāk

    Māja un dārzs

    Vairāk

    Izklaide

    Vairāk

    Labākai dzīvei

    Vairāk

    Aktuāli

    Vairāk