• Kristīne Anže: Iet dziļumā sevī dažkārt ir daudz grūtāk, nekā doties kādā īstā ceļojumā

  Labsajūta
  Gundega Gauja
  Gundega Gauja
  2. oktobris, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Kristīne Anže
  Foto: No izdevniecības "Žurnāls Santa" arhīva
  Kristīne Anže
  Vienkāršas lietas, kas Kristīnei Anžei palīdz dzīvot priecīgāk un justies labāk.

  Sajust mammas klātbūtni

  Darbošanās virtuvē ir mans lielais prieks. Katru gadu mana mamma gatavoja piparkūku mīklu, kas tika arī maniem draugiem. Sapratu, ka nedrīkstu šo tradīciju pārtraukt. Eksperimentējām, cīnījāmies. Mamma it kā ienāca virtuvē, un mēs visu darījām kopā. Nopirku pat tādu pašu galdiņu un vaskadrānu, kā bija viņas mājās Dundagā. Šādi mirkļi rada lielu piepildījuma sajūtu un dziļu prieku. Mīkla ar Omnivas palīdzību tika nosūtīta arī tuvākajiem draugiem, un vēl joprojām priecājos par viņu sūtītajām piparkūku bildēm. 

  Ģimenes ansamblis

  Dziedu, kopš sevi vispār atceros, – man tas dod tādu absolūtu mieru, siltu kopābūšanu, gandarījumu. Ik pa laikam saku dēlam Rūdolfam: paņem ģitāru, padziedāsim! Repertuārs ir raibs – Raimonds Pauls, Imants Kalniņš, tautasdziesmas. Ja vēl pievienojas manas māsas meitiņa, tad dziedam balsīs – sanāk vesels ģimenes ansamblis.

  Nešpetnas galda spēles

  Pandēmijas laikā sākām aktīvāk spēlēt dažādas galda spēles, un viena no mīļākajām mūsmājās ir Karkasone. Tajā katrs veido savu pilsētu, krāj punktus, bet, ja tu esi tāds nešpetns, vari to pilsētu otram atņemt. Ar šo esam pamatīgi aizrāvušies! Parasti pirms spēles vienojamies, kā spēlēsim, – maigo variantu vai ar atņemšanu? Es vispār esmu absolūts bezkonfliktu cilvēks, bet, ja kāds nāk atņemt pilsētu, ieeju azartā. Tad varu kļūt nikna, un pašai par to nāk smiekli!

  Ceļojums savos dziļumos

  Rūpīgi, solīti pa solītim lasu Bila Plotkina Dvēseles mākslas. Grāmatā ir daudz dažādu atklāsmju par to, ka nekur jau tālu fiziski nav jādodas, bet iet dziļumā sevī dažkārt ir daudz grūtāk, nekā doties kādā īstā ceļojumā.

  Tas ļoti, ļoti sasaucas ar to, kā pašlaik jūtos.

  Šīs idejas, domas man ir ļoti atbalstošas un spēcinošas. Tiešām brīnišķīgs darbs!

  Paturēt attālināti roku

  Manī ir iekšējs miers, un visu, kas šobrīd notiek, uztveru kā kaut ko, kas vienkārši ir jāpārdzīvo un jāpārtic. Miers ir lietu un apstākļu pieņemšanā. Varu tumšā mežā zem eglītes trīcēt un klausīties, kā gaudo vilki. Bet varu arī maziem solīšiem iet uz priekšu, jo ir tā, kā ir. Visu, ko nevaru ietekmēt, atliek vien pieņemt. Daru to, ko patlaban varu izdarīt – piezvanu draugiem, vecāka gadagājuma radiniekiem, cenšos atbalstīt un iepriecināt, paturēt attālināti roku.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē