• Žaklīna skarbi kritizē Mīlgrāves asaras šovā: Redz, ko dara skopums un slavas kāre…

  Slavenības
  Marta Kalniņa
  29. maijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Žaklīna Cinovska un Elita Mīlgrāve. Viena raud, otra brīnās...
  Foto: Picture Agency
  Žaklīna Cinovska un Elita Mīlgrāve. Viena raud, otra brīnās...
  Kopējs ceļojums pārbauda attiecības un parāda personības stiprās un vājās puses. Šoreiz neierastā gaismā līdzbraucējiem un populārā šova «Četri uz koferiem» skatītājiem atklājusies producente Elita Mīlgrāve.

  Patlaban kanālā 360 TV skatāmas šova «Četri uz koferiem» sērijas, kurās atainots dziedātāja Marka Rivas, žurnālista Sandija Semjonova, šovu zvaigznes Janas Brukas un producentes Elitas Mīlgrāves brauciens ceļojums uz Filipīnām. Katram dalībniekam ir jāizplāno divas ceļojuma dienas, un pārējiem tās jābauda un jānovērtē. Pirmās dienas bija Elitas Mīlgrāves pārziņā, un tās netika novērtētas augstu, jo ceļabiedriem šķita, ka Elita nebija piepūlējusies ar plānošanu. Taču daudz vairāk viņus sadusmoja Elitas uzvedība dienās, kad ceļojuma aktivitātes plānoja Jana Bruka. Ierodoties tūristu iecienītā salā, Elita viesnīcā sarīkoja īstu drāmu.

  Viņa nevēlējās piedalīties Janas piedāvātajās izklaidēs, bet gan doties uz pludmali.

  «Visu ziemu nodzīvoju pa to stulbo, auksto Latviju!» gaudās Elita,

  kura Filipīnu dēļ nedevās uz savu dzīvokli Tenerifē, un izplūda asarās. Jana salūza, un atcēla visus plānus, lai tikai Elita varētu paplunčāties. Markum un Sandijam gan tas nešķita prāta darbs. Arī šova skatītājus pieaugušas sievietes untumi pārsteidza. Skarbi par Mīlgrāves drāmu izteicās režisore Žaklīna Cinovska.

  «Viņas gados un ar viņas naudu piedalīties tādos šovos…

  redz, ko dara skopums un slavas kāre…» feisbukā šo epizodi komentēja Žaklīna.  Daudzus aizskāra tas, ka Mīlgrāve tik nicīgi izteikusies par Latvijas laikapstākļiem, vēl citi atzīmēja, ka viņa rīkojas nekoleģiāli un bērnišķīgi.

  Slavenību četrotne Filipīnās!
  Slavenību četrotne Filipīnās!

  Zinātāji gan teic, ka Elitai bija sakrājušās negatīvas emocijas un stress, jo gada sākums Latvijā padevies visai sarežģīts. Viņa piedzīvoja pārmetumu gūzmu no mūziķiem un skatītājiem par pašas organizēto ikgadējo ceremoniju Zelta mikrofons. Turklāt tieši tad iznāca Elitas biogrāfiskā grāmata, un tās aktīvā reklamēšana arī izpelnījās kritiku. Nav brīnums, ka viņa piekritusi televīzijas vilinošajam piedāvājumam doties uz eksotisku zemi, lai izvēdinātu galvu. Diemžēl šovs prasa savu…

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē