• Paukštello slimības dēļ pārceļ izrādi. Uz teātra skatuves būšot tikai rudenī

  Veselība
  Gita Vīksne
  21. februāris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: F64
  Pagājušajā nedēļā Dailes teātrī bija paredzēta izrāde «Čūsku vārdi», taču tā nenotika. «Bišķiņ apslimu. Ar mani viss būs kārtībā!» atzīst aktieris, kurš martā svinēs 73. dzimšanas dienu.

  Stundu un 15 minūtes garā izrāde, kas pirmizrādi piedzīvoja pagājušā gada 1. decembrī.

  «Čūsku vārdi» ir leģendārā un skatītāju iemīļotā aktiera Jāņa Paukštello atgriešanās uz Dailes teātra skatuves pēc septiņu gadu ilgas pauzes.

  Žurnālam «Privātā Dzīve» pagājušās nedēļas nogalē Jānis apņēmības pilns paziņoja, ka, lai gan triju mēnešu laikā spēlētas vien divas reizes, izrāde ar viņa piedalīšanos nav noņemta no repertuāra un tā vēl notiks. «Čūsku vārdi» pie skatītājiem atgriezīšoties rudenī. «Obligāti būs! Es bišķiņ apslimu, tāpēc izrādes pārcēla. Bet ar mani viss būs kārtībā!» iedrošināja Jānis.

  Paukštello skatuves partneris izrādē ir nupat par labāko kino aktieri atzītais Kārlis Arnolds Avots. «Mēs nospēlējām divas brīnišķīgas izrādes, un šajā sezonā jaunu izrāžu diemžēl vairs nebūs. Jānim šobrīd ir mazas veselības problēmas…» teica Avots un piebilda: «Līdzko Jānis būs atpakaļ ierindā, tā mēs šo izrādi noteikti spēlēsim vēl.»

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē