• Pašmāju TV šovā piedalīsies sešu bērnu ģimene, kas dzīvo bēdīgā īres dzīvoklī

  Šovs
  Santa.lv
  Santa.lv
  1. jūnijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Publicitātes foto
  Pašmāju raidījums Ģimene burkā atver durvis jauniem dalībniekiem – Folkmaņiem no Lauberes, Ogres novada. Kā paši atzīst, ģimene saskaras ar nopietniem finansiāliem izaicinājumiem un sarežģītām savstarpējām attiecībām. Lai palīdzētu Folkmaņiem risināt sasāpējušos saskaņas jautājumus, talkā nāk eksperte Vita Solo.

  Folkmaņu ģimene – vecāki Mareks un Vita, kā arī seši bērni – dzīvo īres dzīvoklī, kas ir visai bēdīgā stāvoklī. Tāpat ģimene regulāri saskaras ar naudas trūkumu, turklāt papildus finansiālajiem izaicinājumiem Folkmaņi piedzīvo arī saspīlētas savstarpējās attiecības. Mareks ir pārvarējis arī azartspēļu atkarību, kas kādreiz negatīvi ietekmēja ģimenes budžetu. Šobrīd viņš atturas no azartspēlēm, tomēr Vita joprojām izjūt bažas par iespējamo atkarības atjaunošanos. Tāpat pāris jūtas atsvešināts viens no otra ikdienas rūpju un krīžu dēļ, kas atstāj maz laika romantikai un dziļām sarunām.

  Vēl viena būtiska problēma, ar kuru saskaras Folkmaņi, ir bērnu audzināšana. Vecāki atzīst, ka nespēj efektīvi kontrolēt bērnu uzvedību, kā rezultātā rodas nesaprašanās un konflikti. Bērni pavada pārmērīgi daudz laika pie ekrāniem, skatoties vecumam neatbilstošu saturu, kas rada bažas par viņu psiholoģisko veselību. Tāpat saspringtās situācijās Mareks nereti ķeras pie grādīgo dzērienu lietošanas, kas nenāk par labu pastāvošo problēmu risināšanai.

  Piedaloties Ģimene burkā, Folkmaņi cer pārvarēt šīs grūtības, uzlabot ģimenes dzīvi un savstarpējo saskaņu. Raidījuma ietvaros jaunie dalībnieki risinās sasāpējušos jautājumus ne tikai ar vēlmju burkas palīdzību – attiecību jautājumu šķetināšanā iesaistīsies arī eksperte.

  «Rodas iespaids, ka, lai gan ģimenei neiet viegli, viņi ir atsaucīgi un ieinteresēti uzlabot situāciju. Neskatoties uz to, ka ģimenē ir seši bērni, kas būtu izaicinājums ikvienam, jebkuri uzlabojumi sākas no vecākiem un viņu savstarpējām attiecībām, tāpēc svarīgi būs strādāt ar tām. Ģimenes galvenā problēma ir finansiālā situācija un vīra nevēlēšanās iesaistīties stabilā pamatdarbā, izvēloties pagaidu peļņas variantus.

  Šeit manāms sievas satraukums un aizvainojums par vīra bezatbildību, un nespēja viņam uzticēties.

  Lai gan pāris mīl viens otru un savus bērnus, viņiem nepieciešams nonākt pie kopsaucēja bērnu audzināšanas jautājumos, mācīties sadarboties un uzņemties atbildību par finansiālo situāciju,» komentē attiecību eksperte Vita Solo.

  Vai Folkmaņu ģimenei izdosies atrisināt sasāpējušās problēmas un uzsākt ceļu uz stabilāku dzīvi?

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē