• Miljonāra Oļega Fiļa muižā sācies karš

  Slavenības
  Evija Kalnbērza
  16. jūlijs, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Oļegs Fiļs un Kristīne Jelinska
  Foto: Instagram
  Oļegs Fiļs un Kristīne Jelinska
  Latvijā šobrīd rit slavenā vācu seriāla «Sisi» turpinājuma filmēšana. Vairākas ainas tapušas bijušā baņķiera miljonāra Oļega Fiļa īpašumā Nurmuižā.

  Vācu televīzijas kanāls ZDF režisora Svena Bohses vadībā jau otro vasaru ierodas Latvijā, lai filmētu seriālu «Sisi» – biogrāfisku stāstu par Bavārijas hercogienes, vēlāk – Austrijas imperatores Elizabetes Amālijas Eiženijas jeb Sisi dzīvi. Šis esot vērienīgākais ārvalstu kinoprojekts, kāds līdz šim Latvijā tapis.

  Par vienu no filmēšanas vietām otrās sezonas notikumiem seriālā izvēlēta bijušajam baņķierim Oļegam Fiļam piederošā Nurmuiža Talsu novadā. Muižas apbūves komplekss, kuru veido vairākas 18. un 19. gadsimtā celtas ēkas un ainavu parks, perfekti atbilst laikam, kad dzīvojusi un valdījusi karaliene Sisi.

  Oļega Fiļa dzīvesbiedre un Nurmuižas restorāna vadītāja Kristīne Jelinska žurnālam «Privātā Dzīve» atklāj: «Mūs uzrunāja seriāla «Sisi» lokāciju menedžere Ieva Anševiča. Viņa pamanīja mūsu muižu jau pagājušajā gadā.

  Filmēšana notika šā gada jūnijā, un bijām ļoti pagodināti, pat satraukti, ka šī skaistā un vērienīgā seriāla otrā sezona taps arī šeit.» Viņi ar prieku uzņēma kinoļaudis. «Filmēšanas komanda kopā ar aktieriem bija ap 150 cilvēku. Nodrošinājām nakšņošanu un vairāku ēku un teritorijas nomu.

  Filmēšanā piedalījās arī vairāki Nurmuižas zirgi,» stāsta Kristīne.

  «Darbība notika lielākoties pie galvenās pils ēkas, pie mūsu vēsturiskās viesnīcas un pils vārtiem. Mūsu vēsturiskais bruģis kaujas ainās izskatījās ļoti labi,» novērojusi viņa. 

  «Seriāla titullomu atveido Šveicē dzimusī aktrise Dominika Devenporta, bet imperatoru Franci Jozefu – vācu aktieris Janniks Šūmans. Viņiem tika rezervēti luksusa klases numuriņi. Mums bija prieks sadarboties ar tik profesionālu komandu un pavērot filmēšanas procesu no malas. Tā bieži notika tieši naktīs,» atceras viņa.

  Kad bija skaidrs, ka seriāla otrā sezona tiks filmēta Nurmuižā, Oļegs un Kristīne internetā noskatījās pirmo sezonu, kuras sešas sērijas tapušas Rundāles, Ēdoles, Straupes un Cesvaines pilī, kā arī Vecrīgā un Latviešu biedrības namā. Seriālam esot panākumi, jo tā producenti vēsta, ka tiesības rādīt seriālu iegādājušās jau 120 valstis.

  Citas interesantas ziņas lasiet žurnāla «Privātā Dzīve» jaunākajā numurā!

  • Laima Vaikule atgriežas Latvijā. Atklāti par veselību, parādiem un sarunām ar Pugačovu
  • Ko slavenie jaunieši un viņu vecāki domā par obligāto militāro dienestu?
  • Matīskam Kivleniekam iespaidīgs piemineklis. Mamma gadu pēc hokejista nāves atzīstas: «Vēl aizvien ir ļoti grūti…»
  • Bez tabu vadītājs Egons Reiters sarīko pārsteiguma kāzas.
  • Pie vīra iziet Rajeckas meita.
  • «Kalpu mums nav!» Kā Lembergs saimnieko Puzē.
  • Jakušonoks tēvam aizliedz skatīties Krievijas TV. «Viņš sāka runāt kā Solovjova raidījumos!»
  • Šovu zvaigzne Eglīte apmetas klosterī. Lūdzas vairākas stundas dienā.
  Privātā Dzīve nr28

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē