Santa.lv
Abonē SANTA+ un saņem astrologa prognozi savam 2026. gadam!
ABONĒT!
  • Jauns pāris teātrī? Viņa nupat izšķīrās no populāra mūziķa…

  • SAGLABĀ RAKSTU
    27.01.2026
  • Lauma Lapsa
    Foto: Ekrānuzņēmums
    Jaunā Rīgas teātra aktrise Agate Krista pagājušā gada nogalē izbeigusi divus gadus ilgas attiecības. Bet kāds nesens foto raisījis aizdomas, ka jaunajai skatuves māksliniecei radušās citas simpātijas.

     

    «Mūsu mīlestība ir vienkārša, tīra un skaista…» tā, uzsākot attiecības ar Sudden Lights basģitāristu Kārli Vārtiņu, sacīja aktrise Agate Krista. Viņi bija kopā divus gadus. Taču novembrī uz lugas Ābeļziedi upē pirmizrādi, kur Agate Krista spēlē kopā ar Ivaru Kalniņu, Vārtiņš neieradās. Viņš pazuda arī no Kristas draugu loka sociālajos tīklos. Pērnā gada izskaņā aktrise Privātajai Dzīvei atzina – viņu stāsts ir beidzies. 

    Tagad žurnāla IEVA jaunākajā numurā viņa sacīja:. «Domāju – būtu labāk, ja es vispār nebūtu piedzīvojusi šīs attiecības. Lai viņam viss ir labi! Viņš ir brīnišķīgs puisis, bet – kādai citai.»

     

    Nupat sociālajos tīklos parādījās kāda mulsinoša fotogrāfija, kurā viņa iemūžināta kopā ar savu kolēģi Gerdu Lapošku. Tā vedināja domāt, ka abu starpā uzvirmojušas romantiskas jūtas. «Mēs esam gan kolēģi, gan arī ļoti labi draugi. Ar Gerdu esam pazīstami kopš skolas laikiem. Mums arī ļoti labi sanāk sastrādāties uz skatuves,» Privātajai Dzīvei saka Agate.

    Fotogrāfijā redzamais intīmais mirklis uzņemts teātra aizkulisēs. «Mūsu bilde tapa pēc izrādes Dzimšanas dienas kūka, kurā abi spēlējam kopā,» saka viņa un atzīst – Lapoška teātrī ir viens no viņas pašiem tuvākajiem cilvēkiem.

    Vairāk lasi žurnālā Privātā Dzīve!

    Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit

    Ievas Receptes

    Vairāk