• FOTO: Princis Viljams dzimšanas dienu nosvin bez sievas Keitas Midltones

  Karaliskā ģimene
  Marta Kalniņa
  22. jūnijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Princis ar bērniem līksmoja Teilores Sviftas koncertā.
  Foto: X
  Princis ar bērniem līksmoja Teilores Sviftas koncertā.
  Savu 42. dzimšanas dienu Velsas princis Viljams pavadīja Teilores Sviftas koncertā. Viņš bija lieliskā noskaņojumā, dejoja un pēc koncerta nobildējās kopā ar popzvaigzni un viņas puisi. Diemžēl princese Keita vīra dzimšanas dienas svinībās nepiedalījās.

  Prinča Viljama dzimšanas dienas rītā tika publiskots dzīvesprecīgs foto, kurā viņš iemūžināts kopā ar saviem trijiem bērniem. «Daudz laimes dzimšanas dienā, tēti. Mēs tevi ļoti mīlam! » vēsta ieraksts pie bildes.

  Savā svētku dienā princis kopā ar vecākajiem bērniem princesi Šarloti un princi Džordžu devās uz popzvaigznes Teilores Sviftas koncertu Londonā. Diemžēl princese Keita palika mājās. Lai gan nesen viņa piedalījās karaļa dzimšanas dienai veltītā parādē un pat izgāja uz pils balkona, lai pamātu tautiešiem, princese vēl aizvien izvēlas pasaudzēt sevi no liekas uzmanības. Nesen Keita atklāja, ka ārstēšana no vēža rit savu gaitu, un ķīmijterapijas viņai ir gan labās, gan sliktās dienas. Tāpēc Keita visu savu enerģiju un spēku velta atveseļošanās procesam.

  Princis Viljams savā svētku dienā bija lieliskā noskaņojum;a, dziedāja līdzi Sviftas dziesmām un dejoja. Pēc koncerta viņš aizkulisēs kopā ar bērniem nobildējās ar dziedātāju  un viņas draugu Trevisu Kelsiju.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē