• FOTO: Plēpis aizvada pirmo mēģinājumu uz skatuves: Man nav vairs tukšuma izjūtas

  Slavenības
  Lauma Lapsa
  11. marts
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Rūdolfs Plēpis un vina mīļās meitiņas mēģinājumu zālē.
  Foto: Picture Agency
  Rūdolfs Plēpis un vina mīļās meitiņas mēģinājumu zālē.
  Leģendārajam aktierim Rūdolfam Plēpim šis gads ir sācies priecīgās noskaņās. Pavasarī viņš atgriežas uz skatuves, un tagad aktīvi rit mēģinājumu process.

  Aktieri Rūdolfu Plēpi un viņa meitas Viktoriju un Astru žurnāls «Privātā Dzīve» pirms dažām dienām sastapa Rīgas Kinostudijas telpās, kur notika koncertuzveduma «Rūdis. Stāsti un dziesmas» mēģinājums.

  «Te ir ļoti pateicīga vieta – plašas telpas un pieejami mikrofoni un klavieres.

  Manā vienistabas dzīvoklītī tik daudz cilvēku nemaz nevar saiet,» saka Rūdolfs. Jau pavisam drīz aktieris ar jauno koncertuzvedumu dosies turnejā pa Latviju. «Tas man ir liels notikums. Nav vairs tukšuma izjūtas,» atzīst Plēpis.

  2020. gadā viņš zaudēja redzi, un aktieris jau bija samierinājies, ka vairs uz skatuves neatgriezīsies. Taču kaut kur dziļi sirdī gailēja tāds sapnis, jo aktiera talantu Plēpis nebūt nav zaudējis. To viņš pārpārēm demonstrēja arī mēģinājumā. Viņa runātajā dzejā var klausīties bezgalīgi. «Šajā ziņā man jāpateicas manai pedagoģei aktrisei Lūcijai Baumanei, kura mācīja, kā jāuztver teksts. Galvenais ir nevis tas, cik skaisti norunā dzejoli, bet teksta jēga,» uzsver Plēpis.

  «Tētis neieslīgst grūtsirdībā, jo uz dzīvi raugās optimistiski,» saka aktiera meita Astra. Viņa atbraukusi no Edinburgas, kur patlaban dzīvo. Nākamgad Astra plāno precēties ar angli, un arī Plēpis noteikti būs klāt meitas kāzās.

  Kādi vēl īpaši jaunumi ir Plēpja ģimenei, lasi žurnālā «Privātā Dzīve»!

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē