Santa.lv
  • 14.09.2025
  • FOTO: Modes nedēļas viesus šokē seriāla «Emīlija Parīzē» zvaigznes Kolinsas izskats

    Marta Kalniņa
    Foto: Shutterstock
    Aktrise Lilija Koloinsa brīvdienās apmeklēja skati Ņujorkas modes nedēļas ietvaros. 36 gadus vecās seriāla Emīlija Parīzē zvaigznes izskats pamatīgu satraucis viņas fanus un kolēģus.

    Lilija Kolinsa ieradās novērtēt jaunāko Calvin Klein kolekciju. Viņa bija tērpusies svārkos ar zemu jostasvietu un īsā topiņā. Apģērbs atkailināja un izcēla aktrises vidukli, un Lilijas kārnums ne vienam vien lika šausmās ieplest acis. Kolinsas fani ir satraukušies, ka aktrise jau atkal cieš no ēšanas traucējumiem.

     

    Iepriekš intervijās aktrise nav slēpusi, ka saskārusies ar bulīmiju un anoreksiju. Taču viņa atradusi sevī spēku cīnīties ar šīm slimībām, jo viņai bijusi spēcīga motivācija – sapnis par ģimeni. Tiesa, Kolinsa pati iznēsāt mazuli nespēja, un viņas pirmdzimtā šogad nāca pasaulē ar surogātmātes palīdzību.

     

    Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit

    Veselība

    Vairāk

    Receptes

    Vairāk

    Personības

    Vairāk

    Skaistums un mode

    Vairāk

    Bērni

    Vairāk

    Māja un dārzs

    Vairāk

    Izklaide

    Vairāk

    Labākai dzīvei

    Vairāk

    Aktuāli

    Vairāk