Savelkot sava līdzšinējā mūža bilanci, bijusī ministre Ilze Viņķele secina,ka labā un pozitīvā tomēr bijis vairāk nekā sliktā.
«Uzvara ir tā, ka, no spilgtas, bet disfunkcionālas ģimenes nākusi, esmu spējusi tikt pāri psiholoģiskajām traumām un kļūt par apzinātu māti saviem bērniem, partneri un draudzeni tuvajiem cilvēkiem. 90. gadu sākumā par šīm tēmām nerunāja, tāpēc jaunībā daļu savu ievainojumu esmu nodevusi dēliem,
tomēr ar gadiem, daudz analizējot un meklējot arī profesionālu palīdzību, esmu lūgusi viņiem piedošanu un to saņēmusi.
Tas ir palīdzējis mainīt mūsu attiecības. Šī ir mana lielākā dzīves uzvara, kas būtībā ir uzvara pašai pār sevi,» žurnālam Santa atzinusi Ilze, kura ir trīs nu jau pieaugušu dēlu māte.
Žurnālam Privātā Dzīve Viņķele šovasar pauda, ka zina: pieder tām politiķēm, kuras cilvēkiem vai nu ļoti patīk, vai arī pavisam nepatīk.
«Latvijas politikā sievietēm ir specifiska vieta, lielākoties – dekoratīva.
Un, kā redzams, daļa apzināti to arī kultivē – kleita ar dziļu dekoltē, cep bulciņas, dejo… Otra daļa politiķu tiek uzlūkotas, piedodiet, par stervām. Sevišķi, ja viņām ir, ko teikt, ir krampis, ir spēks. Ļoti grūti izlavierēt pa vidu.»
Viņa atzīst, ka tagad, brieduma gados, dzīve tomēr kļūstot arvien foršāka. «Ir arvien mazāk lietu, par kurām ir spriedzīgais uztraukums. Ir vienalga, ko par mani saka sveši cilvēki. Vienalga, vai kādam patīku, izņemot man nozīmīgus cilvēkus. Kā izskatos? Ir vairāk krunku. Labi, ka tās varu pieredzēt, jo ir ļaudis, kas līdz šim laikam nemaz nenodzīvo!»
Lasi izdevniecības «Žurnāls Santa» ✨ZELTA IZLASI✨















































































