• «Es biju fanātiska kristiete». Šovu zvaigzne pametusi «Jauno paaudzi»

  Slavenības
  Gita Vīksne
  14. janvāris, 2023
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Santa Daņiļeviča
  Foto: F64
  Santa Daņiļeviča
  Savulaik dziedātāja Santa Daņeļeviča spilgti uzmirdzēja Ukrainas šovā «X-Factor» un Latvijas konkursā «Supernova». Būdama Jaunās paaudzes draudzē, viņa skatītājos raisīja pretrunīgas izjūtas. Tad Santa uz vairākiem gadiem pazuda.

  Santas Daņeļevičas vārds pirmo reizi izskanēja pirms deviņiem gadiem – meitene no Latvijas startēja Ukrainas šovā «X-Factor» un ar Raimonda Paula dziesmu «Ja tebja risuju» līdz asarām aizkustināja ukraiņu mūzikas zvaigzni Ivanu Dornu. Pēc divarpus gadiem viņa piedalījās konkursā «Supernova 2017» ar pašas sacerētu dziesmu «Your Breath». Tā bija Dieva slavēšana mūzikā un viņa pati Alekseja Ļedjajeva vadītās draudzes aktīva dalībniece. Pirms Santas starta Supernovā draudze vienojās lūgšanā meitenes atbalstam šajā ceļā. Meitene finālā ierindojās 4. vietā, Santai pareģoja spožu nākotni šovbiznesā, bet viņa pēkšņi pazuda… Ne tikai no skatuves, bet arī no savas līdzšinējās dzīves.

  Tagad Santa ir atgriezusies ar jaunu skatuves vārdu Saint Levića un dziesmu latviešu valodā «Tu tik tālu». Viņas dzīve ir kardināli mainījusies. Jau četrus gadus viņas nav Jaunās paaudzes draudzē. «Jā, es biju fanātiska kristiete, kas aktīvi piedalījās draudzes dzīvē. Mani vecāki tajā bija, un mūsu mājās bija noteikums – bērniem līdz 16 gadiem draudzē ir jābūt. Mans brālis, sasniedzot 16 gadu vecumu, no tās aizgāja. Kad man palika 16, es biju iemīlējusies Dievā. Gribēju būt laba un biju laba. Mans galvenais dzīves princips bija patikt visiem. Izklausīsies bērnišķīgi, bet pat domās man nekad nebija neviena lamuvārda. Kad dzirdēju citus tos sakām, pirmā doma bija: «Nē! Kāpēc tu to saki? Tu degsi par to ellē!» Ilgi dzīvoju ar pārliecību, ka esmu piedzimusi, lai slavētu Dievu. Tagad, atskatoties uz notikušo, varu atzīt – biju pārāk atklāta un fanātiska savos uzskatos par Dievu.

  Bija brīži, kad sapratu – cilvēki negrib sadarboties ar sektanti, kāda es biju,» PDz atzīst Santa.

  «Tos piecus gadus, kad aizgāju prom no visiem, atminos miglaini,» saka Daņeļeviča. Viņa piedzīvojusi lūzuma brīdi – neatbildēja uz draugu telefona zvaniem, nesarunājās ar vecākiem. Santa pēkšņi sāka uzdot sev jautājumu: «Vai Dievs vispār ir?»

  Iekšējais konflikts arvien samilzis. «Brīdināju savus draugus draudzē, ka drīz no tās došos prom. Nemāku no cilvēkiem atvadīties, tādēļ kādā brīdī vienkārši pazudu. Es bieži izdegu, cenšoties visiem izpatikt, darot to, ko grib citi, nevis es. Kopš vairs neesmu ticīga, vairs ne reizi neesmu piedzīvojusi izdegšanu, man nav vēlēšanās no visiem bēgt,» atzīst Santa.

  «Vissāpīgāk lēmumu aiziet no draudzes uztvēra vecāki. Kad viņiem par to pateicu, mums bija liels konflikts. Šī pavērsiena dēļ mēs nesarunājāmies aptuveni divus gadus. Bija arī laiks, kad dzīvoju pie vecākiem, turpināju ēst no viņu ledusskapja, bet mēs nepārmijām ne vārda,» atminas Santa. «Tagad mūs attiecības ir uzlabojušās. Saprotu, ka viņi grib labāko savai meitai, vēlas, lai esmu drošā vidē. Tā vide, kurā esmu šobrīd, viņu acīs ir bīstama,» tā Santa.

  Santa atzīstas – līdz 25 gadu vecumam ne reizi vēl nebija iegājusi nevienā naktsklubā. «Man vienkārši nebija draugu, ar kuriem iet uz klubiem. Tagad uz naktsklubu varu aiziet jebkurā laikā! Esmu bijusi pat geju klubā, un man tur ļoti patika,» atzīstas dziedātāja.

  Santas pārsteidzošo stāstu lasiet žurnālā «Privātā Dzīve»!

  • Atklājas Porganta ģimenes noslēpumi. Par jauno dzīvi un sarežģītām  attiecībām ar vecāko meitu Annamariju Paulu.
  • Pēkšņi miris bijušais ministrs Gundars Bērziņš. Draugi satriekti!
  • Miljonāram Krūmiņam gads sākas ar ugunsgrēku.
  • Treneris izstāsta, kā mainījusies svarcēlāja Rebeka Ibrahima: «Islāma dēļ viņa nedrīkst runāt ar vīriešiem.»
  • Kāpēc Egons Dombrovskis pamet Liepāju?  Ļoti privāts iemesls.
  • Vilsons uzceļ Arnim Līcītim pieminekli. Jau gads bez aktiera...
  Privātā Dzīve nr02/2023

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē