• «Ērkšķu» Alīna daudz zaudējusi azartspēlēs: Es tagad varētu nopirkt divstāvīgu māju!

  Slavenības
  Santa.lv
  Santa.lv
  22. aprīlis
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Kadrs no video
  Sociālā projekta «Caur ērkšķiem uz…» otrās sezonas dalībniece Alīna Jorova viesojas raidījumā «Kad viņas satiekas», kur drosmīgi atklāj savus grūtākos mirkļus un stāsta par dzīves zemāko punktu.

  Viņa atzīst, ka sociālais projekts Caur ērkšķiem uz… viņai ļoti palīdzējis ceļā uz jaunu dzīvi: «Pirmkārt, es atteicos no atkarībām. Tās bija azartspēles, kas man traucēja dzīvot. Es nepārtraucu spēlēt uzreiz pēc Ērkšķiem, bet tagad nespēlēju jau četrus gadus. Tas ir tas pats, kas iemest naudu tualetes podā un nospiest skalošanas pogu.

  Man ir daudz kas, ko man gribas nopirkt sev, bērniem, mājai. Viss ir mainījies. Jāatzīst, ka azartspēles nebija mana pirmā atkarība – tās bija narkotikas. Es sāku lietot jau 14 gadu vecumā.

  Bija nepareizā kompānija, klaiņošana. 16 gadu vecumā pārtraucu lietot, bet 17 gados jau sāku spēlēt azartspēles.

  Es vienmēr esmu izskatījusies vecāka, nekā esmu, tāpēc tiku iekšā spēļu zālēs vēl būdama nepilngadīga. Nospēlēju 6 gadus, pazaudēju tik daudz naudas, ka es tagad varētu nopirkt divstāvīgu māju! Bet bērnus tik un tā vienmēr pabaroju, atradu iespējas, kā to izdarīt.

  Es biju parādā visiem, biju pazaudējusi draugus, neviens ar mani negribēja komunicēt. Mana mamma pat slēpa savu naudas maku, kad gāju ciemos. Es varēju apzagt jebkuru,» atklāj Alīna.

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē