• Ārsti cīnās par dragkvīna Janīnas dzīvību. Amuna Davis aicina lūgt Dievu

  Veselība
  Marta Kalniņa
  15. jūnijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Janīna un Amuna Davis jau daudzus gadus ir ļoti tuvi draugi.
  Foto: Instagram
  Janīna un Amuna Davis jau daudzus gadus ir ļoti tuvi draugi.
  Ar satraucošu ziņu sestdien dalījies Latvijā slavenākais dragkvīns Amuna Davis. Viņa draugs, viens no šovā «Slavenības bez filtra» varoņiem dragkvīns Janīna smagā stāvoklī atrodas intensīvās terapijas nodaļā.

  Traģiski diena, kad Rīgā notika praida gājiens, izvērtusies kādreizējai šova zvaigznei dragkvīnam Janīnai. «Lūdzu, lūdzu, lūdzu, lūdziet par Janīnu! Pašlaik ir slikti. Man ir šoka stāvoklis un panika. Nevaru parunāt,» sestdienas pēcpusdienā saviem sekotājiem sociālajos tīklos paziņoja Amuna Davis.
  Nelaimē nonācis viens no slavenību šovā iepazītā dragkvīnu trio.
  Vakarpusē Amuna Davis dalījās ar jaunumiem – Janīnai veikta operācija. Stāvoklis esot kritisks. «Lūdzam, lai paliek labāk. Tas ir viss, ko varam darīt.
   

  Tagad viss ir Dieva rokās,» satraukts ir influenceris. 
   


  Sestdienas rītā Amuna Dāvis saņēmis ziņu, ka viņa draugs ir pazudis. Nav ieradies darbā un neatbild uz telefona zvaniem. Tas šķitis dīvaini, jo līdz šim jaunais vīrietis nekad tā nebija rīkojies. Amuna Davis iepriekšējā vakarā ar viņu bija sazinājies, bet nu puisis klusēja.

  Dragkvīns Janīna.
  Dragkvīns Janīna.

  Kad ar policijas un glābēju palīdzību izdevies nonākt Janīnas dzīvoklī, viņa tur nebija. Drīz vien noskaidrojies, ka puisis pa ceļam uz darbu cietis smagā negadījumā un nogādāts slimnīcā. Amuna Davis visu dienu pavadījis slimnīcas telpās, gaidot jaunumus. Ieradušies arī Janīnas tuvinieki. Taču pagaidām neko nevarot prognozēt. Vēlam veselību Janīnai! 

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē