• Aktrise Vāne iziet sabiedrībā viena. Kur palicis Strads?

  Slavenības
  Evija Kalnbērza
  1. decembris, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Imants Strads un Elīna Vāne.
  Foto: F64
  Imants Strads un Elīna Vāne.
  Valmieras Drāmas teātra aktrise Elīna Vāne saņēma skatītāju simpātiju balvu. Neparasti bija tas, ka uz Spēlmaņu nakts ceremoniju viņa ieradās nevis ar Dailes teātra aktieri Imantu Stradu, bet gan ar kolēģi Ievu Puķi.

  Izrādās, Elīnas mīļotais saslimis ar kovidu. «Pagājušajā svētdienā domāju, ka esmu saaukstējies, uztaisīju divus testus, abi bija pozitīvi. Devos taisīt lielo testu. Lauž kaulus, bet nu jau kļūst labāk. Mēģinu zūmā Kārļa Ulmaņa lomu Dailes teātra izrādei «Kur pazuda valsts?»,» pagājušās nedēļas nogalē pastāstīja Strads. ««Spēlmaņu nakts» translāciju klausījos radio un paralēli televīzijā skatījos Pasaules čempionātu futbolā,» atzinās viņš.

  Arī Elīna domājusi, ka paliks mājās. «Taču uztaisīju testus, tie bija negatīvi, tāpēc varēju iet uz pasākumu. Turklāt mūsu teātrim bija daudz nomināciju, kas bieži nenotiek. Ne tikai sevis, bet arī teātra dēļ devos, lai dalītu prieku ar savējiem. Tagad abi ar Imantu dzeram vitamīnus un aroniju sīrupu, stiprinām imunitāti,» sacīja viņa.

  Par to, ka šoreiz par gada labāko aktrisi nekļuva, Elīna saka: «Arī skatītāju balva man bija liels pārsteigums. Turklāt izrāde «Kam no Vilka kundzes bail» tiek spēlēta Mazajā zālē, un mēs – Valmieras teātris – tagad esam tādi pauninieki, jo remonta dēļ spēlējam dažādās vietās. To, ka Čulpana Hamatova dabūja titulu «Gada labākā aktrise», nevis es, Dana Bjorka, Jekaterina Frolova vai Laura Siliņa, nebūtu ētiski komentēt. Ne jau Čulpana sev šo balvu piešķīra, tāds bija žūrijas lēmums. Protams, es mānītos, ja teiktu, ka nepriecātos saņemt abas balvas. Taču jau pati nominācija nozīmē to, ka esmu novērtēta.»

  Spēlmaņu nats aizkulises pētiet žurnālā «Privātā Dzīve»!

  • Kaspars Roga pametis Latviju. Prāta vētra: Viņam vajag pabūt vienam…
  • Trakas lietas! Saeimā pieņem darbā raganu.
  • Spēlmaņu nakts aizkulises: Zvīgulim jauna mīla, Vāne ierodas viena, Laizāns līksmo ar daiļu blondīni.
  • Brunču mednieks Brēmanis savaldzinājis skandalozo deputāti Grevcovu.
  • Kā Kulakovs pie Bruknas Mediņa ārstējās no dzeršanas.
  Privātā Dzīve nr48

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē