• Izrēķini pēc sava dzimšanas datuma — kāds tev būs 2020. gads!

  Māja
  Ievas Padomu Avīze
  Ievas Padomu Avīze
  24. janvāris, 2020
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Shutterstock
  Numeroloģijā uzskata: cilvēka dzīvē katram gadam ir cita loma un mērķi. Noskaidro, kāds ir tavs uzdevums 2020. gadā un kura skaitļa vibrācijas ietekmēs tavu ikdienu!

  Vispirms jānoskaidro savs gada skaitlis. To aprēķināt var ļoti vienkārši. Vispirms gadskaitlis jāpārvērš viencipara skaitlī, saskaitot 2020. gada skaitļu rindu (2020=2+0+2+0=4). Tātad – iegūstam skaitli 4. Nu šim skaitlim jāpieskaita savs dzimšanas datuma un mēneša skaitlis, iegūto summu atkal pārvēršot viencipara skaitlī.

  !Ievēro: tavs dzimšanas gads šajā formulā netiek ņemts vērā!

  Piemēram, ja dzimšanas datums ir 1968. gada 13. aprīlis, individuālā gada skaitli aprēķina šādi: 4 (2020. gada viencipara skaitlis) + 13 (dzimšanas diena) + 4 (mēnesis). Tātad: 4+1+3+4=12=1+2=3. Tas nozīmē, ka, plānojot nākamā gada aktivitātes, tev jāņem vērā skaitļa 3 vibrācijas.

  Individuālo gada skaitļu ietekme

  1

  • Gada atslēgas vārdi

  Jaunas perspektīvas, atklājumi, patstāvība, drosme, avantūra.

  Lai gūtu veiksmi no šāgada labvēlīgajām vibrācijām, nesavtīgi jāparūpējas par tiem, kuriem klājas grūtāk.

  • Karjera

  Tavā dzīvē sākas jauns cikls, kas turpināsies nākamos deviņus gadus. Tevī ir papilnam radošas un intelektuālas enerģijas, tāpēc kal dzelzi, kamēr tā karsta, – aktīvi, pieņemot nozīmīgus lēmumus, izaicinājumus, izvirzot pārdrošus, pat mazliet avantūriskus mērķus. Piekrīti paaugstinājumam darbā, jo jaunas saistības nejutīsi kā apgrūtinājumu. Vari mainīt darbu, pat atvērt uzņēmumu. Vari rēķināties ar ietekmīgu cilvēku atbalstu, kas novērtēs tavu apņēmību un enerģiju. Tavs gada moto – drošiem pieder pasaule.

  • Attiecības

  Gads neļaus ieslīgt rutīnā arī attiecībās. Iespējama jauna iepazīšanās un pat laulības, taču vari arī pateikt nē ilgstošas krīzes nomocītām attiecībām. Šāgada vibrācijas palīdzēs aizmirst nepatīkamos pārdzīvojumus pagātnē, tāpēc būs vieglāk atbrīvoties no to cilvēku ietekmes, kas ierobežo tavu brīvību, bremzē tavas ieceres, intereses. Velti vairāk laika sev! Iespējama dzīvesvietas maiņa, pārcelšanās uz citu pilsētu vai pat valsti. 

  • Veselība

  Centies saglabāt optimismu, jo pozitīvā domāšana labvēlīgi ietekmēs tavu pašsajūtu nākamos deviņus gadus. Jutīga sirds, jāuzmanās no asinsrites traucējumiem. Saudzē nervu sistēmu un muguru.

  2

  • Gada atslēgas vārdi

  Miers, apātija, lietu kārtība, diplomātija, sarunas, attiecības.

  Ļauj notikumiem ritēt savu gaitu. Pacieties, apdomā, savaldies – ļauj, lai Visums izlemj tavā vietā!

  • Karjera

  Salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu šķitīs, ka tavā dzīvē iestājies sastingums. Šis gads paredzēts spēku atjaunošanai un koncentrēšanai. Šķietamo rutīnu darbā aizstāj ar mācībām, attīsti savu talantu. Neraizējies, ja darbā temps ir samazinājies, vēlāk pārliecināsies, ka tas bijis lietderīgi. Labvēlīgs laiks darba un dzīvesvietas maiņai. Vari risināt juridiskus jautājumus, konsultācijās un sarunās panāksi izdevīgu vienošanos, noslēgsi svarīgu līgumu. Seko līdzi izdevumiem.

  • Attiecības

  Šis gads stiprinās mīlestību un draudzību. Vēlme pēc miera un harmonijas ģimenē mudinās atjaunot pat izirušas attiecības. Ja partnerattiecībās piedzīvota vilšanās, centies saglabāt augstsirdību, izrunāties, jo krīzes padziļināšanās radīs vēl lielāku diskomfortu un spriedzi. Uzturies priecīgu, pozitīvu cilvēku sabiedrībā. Sarunas būs tava psihoterapija. Divnieka vibrācijas sekmēs jaunas iepazīšanās, kas nākotnē var pāraugt romantiskās attiecībās.

  • Veselība

  Izvairies no stresa situācijām, kas var uzjundīt negatīvas emocijas. Ja atlikta izmeklēšana, ārstēšanās vai operācija, šajā gadā atvēli laiku organisma sakārtošanai. Jutīgs kuņģis, iespējamas plaušu un žultspūšļa slimības.

  3

  • Gada atslēgas vārdi

  Veiksme, prieks, radošums, draugi, baudas, atpūta.

  Gada labvēlīgās vibrācijas izmanto, lai sāktu jaunu darbu vai pabeigtu iepriekšējo. Dalies ar citiem laimē, priekā, mīlestībā, kas piepilda tavu sirdi!

  • Karjera

  Labvēlīgs gads, ja atradīsies notikumu epicentrā, kas dzīvi virzīs uz priekšu. Veiksme uzsmaidīs biznesā, finansēs, sabiedriskajā dzīvē. Vari pakāpties pa karjeras kāpnēm, saņemt algas pielikumu, prēmiju, laimēt loterijā. Ja esi bez darba, saņemsi pat vairākus piedāvājumus. Piemērots laiks darba maiņai. Būs daudz auglīgu ideju, plānu, ieceru, taču uzmanies: laimes un prieka eiforijā vari uzsākt darījumus, kam vēl nav pienācis laiks.  

  • Attiecības

  Ģimene un partnerattiecības dāvās prieku un pozitīvas emocijas. Arvien biežāk saņemsi komplimentus un, veroties spogulī, tiem arī ticēsi. Uzvedībā parādīsies koķetērija, vieglprātība, un šīs rakstura iezīmes vari likt lietā, lai gūtu ne tikai pārliecību par sevi, bet arī paplašinātu draugu loku, dibinātu attiecības. Laulībām labvēlīgs gads, ģimenē var pieteikties mazulis. Vari iegādāties jaunu dzīvokli vai māju. Kādai paziņai vai radiniekam var būt skumjas vai slimība.

  • Veselība

  Saudzē nervu sistēmu, kas var būt par cēloni sirdsdarbības traucējumiem. Pašsajūtu var pasliktināt reimatisms, migrēna, muskuļu sāpes.

  4

  Gada atslēgas vārdi

  Darbs, stabilitāte, zināšanas, konstruktīvi plāni, stingri lēmumi.

  Neļaujies nomācošajai sajūtai, ka dzīvē ir tikai darbs. Sajūti mērķi, ideju un ļauj, lai liktenis tevi vada.

  • Karjera

  Ilūzijas, sapņus, romantiskas tikšanās noliksi malā un koncentrēsies darbam. Godīgi, praktiski, uzmanīgi pret detaļām un sīkumiem, pieņemsi svarīgus lēmumus. Konstruktīvs darbs palīdzēs sagatavoties nākamajam dzīves cēlienam, iegūt materiālu stabilitāti. Pret darba pienākumiem izturēsies ar lielu atbildību, nopietnību, disciplīnu. Vari investēt naudu nekustamajos īpašumos. Atpūtai un izklaidēm laika paliks arvien mazāk, tāpēc brīžiem šķitīs, ka šis gads ir nogurdinošs un neinteresants – visa dzīve viens vienīgs darbs. Tavuprāt, atalgojums neatbildīs paveiktajam darba apjomam, taču negaidi tūlītēju rezultātu – darba augļus plūksi vēlāk. Vēlams sabalansēt darbu ar atpūtu, jo pastāv darbaholisma un izdegšanas risks. Taupi, brīvos līdzekļus investē tikai pārdomātos un drošos darījumos. Vari apmeklēt kvalifikācijas celšanas kursus.

  • Attiecības

  Koncentrējoties darbam, neaizmirsti par otru pusi, jo šāgada vibrācijas palīdzēs stabilizēt attiecības. Piemērots laiks, lai iegādātos nekustamo īpašumu, apdrošinātu mājokli – tas viss veicinās stabilitāti. Brīvie var satikt mīļoto cilvēku. Izvairies no konfliktiem ar tuvākajiem, otru pusi, kolēģiem. Strīdu iemesls būs nekas cits kā pārslodze darbā un depresīvs noskaņojums.

  • Veselība

  Darbs un ikdienas rutīna var radīt sasprindzinājumu un nogurumu. Var piezagties pesimisms un pat depresija. Jutīgas kājas un ceļgali. Pārslodze var izraisīt galvassāpes un sirdsdarbības traucējumus. Vēlams ievērot diētu, jo pieaugs aizkuņģa dziedzera saslimšanas risks.

  5

  • Gada atslēgas vārdi

  Kustība, attīstība, neatkarība, spēku atjaunošanās, aizraujoši piedzīvojumi.

  Spēks, jūtīgums un nemiers, ko nesīs šāgada vibrācijas, tevi var pakļaut nopietniem pārbaudījumiem, tāpēc darbā un attiecībās rīkojies taktiski un gudri.

  • Karjera

  Radošām aktivitātēm, pārmaiņām un jaunām iespējām piesātināts gads. Tu jau kādu laiku gaidi pārmaiņas, taču šajā gadā to būs vētraini daudz. Tavā dzīvē ienāks arvien vairāk cilvēku. Nenoslēdzies sevī, seko šāgada vibrācijām, taču vēlams brīžiem apstāties, jo pārsteigumi, kas sekos cits citam, var radīt trauksmi un nervozitāti. Atbrīvojies no ieradumiem un izklaidēm, kas tevi nogurdina. Vajadzēs drosmi un enerģiju, jo tieši šajā gadā vari izvilkt laimīgo lozi. Šis gads ļaus iesaistīties riskantos darījumos, ar vērienu uzsākt jaunu biznesu, apgūt jaunu profesiju. Lielisks laiks mācībām, komandējumiem, ceļojumiem.   

  • Attiecības

  Pārmaiņām bagāta personīgā dzīve – vieni noslēgs laulības, citi aizies katrs uz savu pusi. Visādā ziņā – rutīnas nebūs. Šis ir arī personīgās brīvības gads, kad vēlēsies izplest spārnus un pārkāpt robežas. Vēlēsies vairāk tikties ar draugiem, izklaidēties. Gribēsi justies tā, kā liek tava sirds, taču pastāv risks nepareizi izmantot brīvības alkas. Tevi aicinās piedalīties svarīgās sarunās, kur vari satikt ietekmīgus cilvēkus, kas var atstāt nospiedumu tavā liktenī un attiecību pieredzē. Vari mainīt dzīvokli, pārcelties uz citu pilsētu vai valsti.  

  • Veselība

  Jutīga elpošanas sistēma, gremošanas trakts. Jāuzmanās no bronhīta, plaušu karsoņa, žultsceļu iekaisuma, nierakmeņiem. Saudzē nervu sistēmu.

  6

  • Gada atslēgas vārdi

  Attiecības, harmonija, komforts, tuvinieku atbalsts, svētki.

  Veiksme darbā būs atkarīga no attiecībām ģimenē. Jāatrod līdzsvars starp darbu un ģimeni.

  • Karjera

  Pie tevis tieksies cilvēki, tāpēc velti viņiem vairāk uzmanības. Šāgada vibrācijas veicina uzplaukumu biznesā. Veiksmīgs gads arī mākslinieciskai jaunradei. Panākumi garantēti māksliniekiem, dizaineriem, mediķiem, skolotājiem vai pasākumu rīkotājiem. Labas iespējas pilnveidoties, apgūt jaunu profesiju, pakāpties pa karjeras kāpnēm, ja vien netraucēs kārdinājums nodoties izpriecām un vairāk laika neprasīs ģimene. Būs vēlme uzlabot darba apstākļus, iekārtot ērtāku darbavietu. Jāuzmanās, uzņemoties kredītsaistības. Labvēlīgs laiks juridisko un tiesisko jautājumu risināšanai. Vari iesaistīties labdarībā. Tavu prātu nodarbinās eksistenciāli jautājumi.

  • Attiecības

  Mīlestība, ģimene un atbildība par tuvākajiem – šie būs tavas dzīves centrālie jautājumi. Rūpēsies par harmoniju, laimi un mieru ģimenē, organizēsi svētkus. Meklēsi iespējas atjaunot attiecības, ko bija pārtraukušas ķildas vai ilga atšķirtība. Tavā dzīvē atkal var parādīties draugi vai paziņas, kas ilgi nav satikti. Ja iepriekšējos gados ģimenes attiecības bijušas uz izjukšanas sliekšņa, šis gads var būt izšķirīgs, lai tās pārtrauktu pavisam un tu beidzot iegūtu harmoniju un sirdsmieru. Brīvie var atrast mīļoto. Iekārtosi un remontēsi māju vai pārcelsies uz ērtāku mājvietu. Labvēlīgs laiks, lai mainītu imidžu, garderobi. 

  • Veselība

  Nosliece uz hipohondriju, aptaukošanos. Jutīgs kakls, nieres, urīnpūslis un asinsrades orgāni. Pārlieka emocionalitāte un nervu sistēmas pārslodze var veicināt gremošanas sistēmas traucējumus un asinsspiediena paaugstināšanos.

  7

  • Gada atslēgas vārdi

  Pilnveidošanās, analīze, kalpošana augstākiem spēkiem, iekšējs miers, vērtīgas idejas.

  Vairāk ieklausies sevī, savā zemapziņas balsī, lai uzzinātu, kas tevi gaida nākotnē.

  • Karjera

  Divējāds gads – tas var sarūpēt gan panākumus un gandarījumu, gan sarūgtinājumus un zaudējumus. Nostiprināsi statusu darbā, vari pat sasniegt augstāko punktu karjerā, saņemt prēmiju kā atzinību par iepriekšējiem sasniegumiem, jo šajā gadā īpaši tiek vērtēti profesionālie panākumi, vērtīgas idejas. Jāuzmanās, uzņemoties finansiālas saistības, parakstot dokumentus. Toties var kalt plānus nākotnei, jo radīsies labas idejas, var risināt juridiskus jautājumus. Tā kā septiņnieku uzskata par veiksmes skaitli, vari saņemt negaidītu materiālu atlīdzību par paveikto, mantojumu, ko uzskatīsi par likteņa labvēlību. Pieaugs interese par eksistenciāliem jautājumiem, psiholoģiju. Jutīsi vajadzību pēc garīgām praksēm, vēlēsies vairāk iedziļināties sevī, pārvērtēt dzīvi. Labs laiks pedagoģijai, rakstīšanai.

  •  Attiecības

  Aizvien biežāk pārņems vientulība, lai gan būsi kopā ar tuvākajiem cilvēkiem, ģimeni. Iespējama vilšanās attiecībās, sānsoļi. Būs vēlme noslēgties, un otrai pusei šķitīs, ka attiecībās iestājies sastingums. Iespējama šķiršanās no mīļotā. Kāds sabiedrotais gribēs pārtraukt ar tevi attiecības, bet nepārdzīvo – septītā individuālā gada vibrācijas palīdzēs tev atbrīvoties no nevajadzīgiem cilvēkiem. Skumjas un melanholiju var kliedēt garīgas prakses un meditācijas, jo šis ir piemērots laiks sevis attīrīšanai.

  • Veselība

  Iekšējie konflikti var novest līdz depresijai, tāpēc vēlamas garīgas prakses, meditācija, atpūta kādā klusā un vientuļā vietā, SPA vai sanatorijā. Tas palīdzēs atjaunot spēkus. Saspringti nervi, muskuļi, traucēta asinsrite, iespējamas infekciju slimības.

  8

  • Gada atslēgas vārdi

  Veiksme, varas apziņa, pārliecība par saviem spēkiem, attīstība, godīgums.  

  Veiksme būs tava sabiedrotā. Veltot spēkus karjerai un darbam, jāsaglabā godīgums, atklātība, nesavtība un dāsnums.

  • Karjera

  Sasniegumu un intensīva darba gads. Fortūna tev uzsmaidīs, un ir pienācis laiks saņemt atalgojumu. Ja iepriekšējos gados strādāts ar labāko sirdsapziņu, tavs materiālais stāvoklis uzlabosies un finansiāli kļūsi patstāvīgāka. Vari saņemt naudu par kādu projektu, līgumu, arī mantojumu. Radīsies vēlme iegādāties vai pārdot kaut ko dārgu, vērtīgu, bet atceries, ka tieši šajā gadā deviņu gadu ciklā būs lielākas iespējas līdzekļus iekrāt. Tavā dzīvē var ienākt ietekmīgi cilvēki, kas var izrādīties svarīgi nākotnē. Šis ir taisnīguma un godīguma gads, tāpēc nav jākaunas prasīt algas pielikumu, augstāku amatu. Rīkojies drosmīgi, bet bez avantūrām. Tavs šarms un raksturs palīdzēs pārvarēt iespējamus sarežģījumus.  

  • Attiecības

  Tavu prātu nodarbinās statuss sabiedrībā, darbs, ienākumi, un ģimene var palikt novārtā. Neatpērcies no tuvajiem ar naudu, dārgām dāvanām, viņiem ir vajadzīga tava klātbūtne, uzmanība, pieskārieni, mīļi vārdi. Šāgada enerģiju ietekmē tieksies pēc līdzsvara, vēlēsies izlīdzināt pārpratumus, tāpēc attiecībās vairāk ienāks sapratne, harmonija, ziedošanās.

  • Veselība

  Pašsajūtu ietekmēs kaulu un locītavu sāpes, reimatisms, alerģija, jāuzmanās no saaukstēšanās.  

  9

  • Gada atslēgas vārdi

  Harmonija, draudzība, pacietība, labdarība. Deviņu gadu cikla noslēgums. 

  !Raugies nākotnē cerīgi. Pēc devītā individuālā gada sākas jauns cikls, un tikai no tevis atkarīgs, cik veiksmīgs, ienesīgs un mīlestības piepildīts tas būs.  

  • Karjera

  Šis ir laiks, lai apstātos, padomātu, paanalizētu savu dzīvi un darbu, pieņemtu realitāti tādu, kāda tā ir. Ja tevi neapmierina darbs vai atalgojums, pacietīgi nogaidi, gatavojies pārmaiņām, ko nesīs nākamais gads. Atbrīvojies no liekām mantām, pienākumu nastas, pilnveido sevi. Reizēm būs nogurums, šķitīs, ka finansiālās grūtības, problēmas darbā un nesaskaņas ar partneri nav atrisināmas, taču tas vairāk būs iekšējās nesakārtotības un mainīgā noskaņojuma dēļ. Nezaudē kontroli pār sevi, citādi pieņemsi kļūdainus lēmumus, iesaistīties apšaubāmos darījumos. Gada vadmotīvs – īslaicīgums. Tāpēc darbā uzņemies tikai tos pienākumus, ko gada laikā spēsi pabeigt, piesakies mācībām, kursiem, kas nepārsniedz gadu. Savukārt projektiem, kas uzsākti iepriekšējos gados, gaidāms sekmīgs noslēgums un laba atlīdzība.

  • Attiecības

  Vēlams saraut saites ar cilvēkiem, draugiem, kas tev neko nedod, bremzē tavu attīstību. Ja jūti, ka attiecības nonākušas strupceļā, iestrēgušas krīzēs un ķildās, sarauj tās. Uzticies šāgada vibrācijām un savai intuīcijai – tā nepievils. Atturies no mīlas kaislībām, jaunas iepazīšanās. Taču medaļai ir arī otra puse: ja nolemts svinēt kāzas vai iemūrēt pamatakmeni ģimenes mājai, dari to – tas ir kā atalgojums par līdzšinējiem nopelniem. Dodies ar mīļoto ārzemju ceļojumā, atpūties, izrādi mīlestību, izlīgsti, piedod. Zeme ir apaļa – tava mīlestība un atsaucība tiks atalgotas ar to pašu.

  • Veselība

  Var mocīt hroniskas iesnas, acu, ausu un deguna dobuma slimības, ginekoloģiskas vainas, nosliece uz infekcijas slimībām un savainojumiem, tāpēc velti vairāk laika veselībai. Vēlamas organisma attīrīšanas procedūras, garīgas prakses, masāžas.

  Īpašos gadījumos – meistara skaitļi

  Reti, bet katram vismaz reizi mūžā personīgā gada skaitļu kopsumma veido īpašu ciparu kombināciju – meistara skaitļus 11 vai 22.

  Šajā gadā parasti rodas jaunas atklāsmes, cilvēkam tiek izvirzīti augstāki mērķi, uz viņa pleciem gulstas nopietnāki uzdevumi un pārbaudījumi.

  Meistara skaitļi netiek vienādoti līdz viencipara skaitlim.

  11

  • Gada atslēgas vārdi

  Ideālisms, altruisms, sapņi, intuīcija, garīgas vērtības.

  • Gada fons

  Parādīsies interese par garīgām praksēm, kas palīdzēs vairot enerģiju. Vēlēsies izprast pasaules rašanās un kārtības noslēpumu, meklēsi garīgās vērtības kristietībā vai citās garīgās mācībās. Neuztver problēmas kā nepārvaramus šķēršļus, bet centies atrast ceļu, kā tās pārvarēt. Pavērsi priekškaru nākotnes noslēpumam un atradīsi dzīvei jaunu mērķi. Priekšplānā izvirzīsies garīgie ideāli, nevis materiālā dzīve. Mācībām un jaunu zināšanu uzkrāšanai labvēlīgs laiks. Gribēsies pārmaiņas, taču labi apdomā un nesteidzini notikumu gaitu. Emocionalitāte, pārliekā jūtība, stress var radīt nesaskaņas ar tuvākajiem, draugiem un darbabiedriem. Neļaujies emocionālajai spriedzei, jo tā var traucēt koncentrēties ikdienas darbam un domāšanai.

  22

  • Gada atslēgas vārdi

  Grandiozas idejas, kūsājoša enerģija, praktiskums, materiāls pieaugums, vēlme radīt.

  • Gada fons

  Šāgada spēcīgās vibrācijas vairos gribu padarīt pasauli labāku, paveikt kaut ko aiz sevis paliekošu, iesaistīsies lielos projektos, labdarībā.  Rakstnieki uzrakstīs pasaules bestselleru, arhitekti projektēs ēku, ko pamanīs pasaule. Nesavtīgi izmanto šāgada enerģiju tikai labiem mērķiem! Seko veselībai un, strādājot cilvēces labā, neaizmirsti par tuvākajiem.

  Jaunākie raksti

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē