• Piešķil dzirkstelīti laulībai! 12 idejas randiņiem, kas gandrīz neko nemaksā

  Attiecības
  Elva Karičkina
  15. aprīlis
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: simona pilolla 2 / Shutterstock
  Lai neieslīgtu rutīnā, pārim būtu jāatrod veids, kā visparastākajā ikdienībā aizbēgt uz savas pāru attiecību saliņas, kurā netiek risinātas problēmas, ienesti sarežģījumi no darba vai ārpasaules. Lūk, idejas, kā to izdarīt!

  Randiņu idejas, kas neko (daudz) nemaksā:

  1. Izbraukt ar riteni vai mašīnu – nevis ar mērķi kaut kur nonākt, bet iekāpt automašīnā un braukt, kur acis rāda, nedomājot par galapunktu. Kurš gan no mums neatceras – kad bijām iemīlējušies, stundām varējām vizināties, dziedāt līdzi ieslēgtajam radio, bet pēc laika piestāt kādā nomaļākā ceļa malā paskūpstīties…
  2. Padzert kafiju vai tēju, apēst pa saldējumam. It kā vienkārša lieta, bet pāri šo dara pārāk reti. Nav jārunā par nopietniem tematiem – garāmejot ieejiet kafejnīcā, parunājiet par neko, pavērojiet, kas sēž pie blakus galdiņiem.
  3. Vai siltā laikā apsēdieties parkā uz soliņa, mierīgi nobaudiet pa saldējumam. Jo vienkāršāka aktivitāte, jo vieglāk ieviest ikdienā. Spontāns zvans – klau, es braucu uz tava darba pusi, aizejam pusdienās! Vai – es nopirkšu saldējumu, iznāc ārā, un apēdam, tepat uz stūra stāvot. Vēl variants – es braucu garām darbam, pamāj man ar roku pa logu! Vienkārši, bet efektīvi pārsteigumi iekrāso ikdienu.
  4. Lasīt otram priekšā. Protams, kaut ko interesantu. Būtiski: ja vēlamies, lai otrs klausās, vienmēr jāpajautā, vai partneris tam šajā mirklī ir gatavs, – izmantot otra ausis bez viņa atļaujas ir viena no viltīgākajām vardarbības formām.
  5. Kaut ko būvēt vai veidot. Izdomāt kādu mini projektu, apskatīties instrukciju Youtube vietnē vai vienkārši būvniecības veikalā iegādāties nepieciešamo un kopīgi uzbūvēt, piemēram, plauktiņu vai skapīti.
  6. Sarīkot spilvenkauju vai pagulēt diendusu. Otrā un trešā labākā lieta, ko pāris var darīt, atrodoties gultā.
  7. Iet skriet, peldēt, slidot, slēpot, sauļoties – pārāk reti šīs aktivitātes pāri dara, divatā esot, jo bieži tās organizētas kā izklaide ar bērniem. Taču ir būtiski laiku pa laikam šo piekopt arī tikai divatā.
  8. Apciemot draugus. Labs ēdiens, dzēriens, sarunas un smiekli – dažkārt tā ir labākā terapija.
  9. Aprūpēt dzīvniekus. Izvest pastaigā patversmes suņus vai aizbraukt pie zirgiem un doties izjādēs.
  10. Apmeklēt muzeju. Bez mērķa kaut ko uzzināt – vienkārši pastaigāt, pavērot un klusi paķiķināt, ja nepieciešams.
  11. Dziedāt vai muzicēt. Pāriem, kam mūzika ir sirdslieta, kopīga skaņu radīšana bagātinās attiecības.
  12. Pastrādāt dārzā. Derēs, ja abiem piemīt zaļie pirkstiņi, nevis viens no partneriem tiek paverdzināts kā melnstrādnieks.

  Iesaka ģimenes psihoterapeite Vita Kalniņa.
  Vairāk lasi šajā rakstā!

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē