• Slavenie vecpuiši Počs un Zāle meklēs līgavu šovā. Kā viņiem līdz šim veicies mīlas frontē?

  Šovs
  Estere Jansone
  15. aprīlis
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Publicitātes attēls
  Jau šovasar tiks filmēts jauns iepazīšanās šovs «Randiņš ar diviem», kurā divi iekārojami vecpuiši Kaspars Zāle un Mārtiņš Počs mēģinās atrast savu sirdsāķīti.

  Šobrīd abi aktieri aicina šovam pieteikties daiļavas, kas vasarā gatavas ļauties romantiskam piedzīvojumam krāšņā saulainās Spānijas villā.  Jaunais realitātes šovs radies, iedvesmojoties no tādiem popularitātes lutinātiem attiecību realitātes šoviem kā «Randiņš ar Dzelzīti» un «Randiņš ar Kubasovu». Taču šoreiz attiecību peripetijas tiek paceltas pavisam jaunā līmenī – savu īsto un vienīgo tagad meklēs nevis viens, bet veseli divi Latvijā slaveni vecpuiši.

  Šovā gaidāmi spraigi uzdevumi, kuros meitenes cīnīsies par iespēju tikt pie romantiska randiņa ar kādu no puišiem.

  Neizpaliks intrigas, greizsirdība, smiekli, asaras un negaidīti pavērsieni, to visu burtiski izgreznos idilliska atpūta kristāldzidrā baseina ūdenī un neatkārtojamās Spānijas ainavas.

  Zināms, ka Mārtiņš Počs vecpuisis ir teju desmit gadus. Viņš publiskajā telpā vairījies pārrunāt savas privātās dzīves aizkulises. Vien 2015. gadā vīrietis atzinis, ka viņam iepriekšējās attiecības pajuka, jo nespēja pietiekami veltīt laika mīļotajai. Savukārt Kaspars Zāle bijis kopā ar simpātisko Dailes teātra aktrisi Ledi Dreimani. Deimžēl šim mīlasstāstam nebija ilgs mūžs – Zāle ar Dreimani uzsāka attiecības 2017. gadā un jau pēc diviem gadiem abi aktieri gāja savu ceļu. Zālem kopš tā laika nav bijušas nopietnas attiecības.

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē