• Sipeniece, Krivenchy un citi spridzinās jokus Latvijas lielākajā komēdiju festivālā

  Komēdija
  Estere Jansone
  5. jūlijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Publicitātes attēls
  Latvijas komiķi, improvizatori un TV personības gatavojas lielākajam komēdiju pasākumam Rudens Depresija 2024, kas notiks gada tumšākajā laikā novembrī. Pasākumā dalību apstiprinājuši arī Baiba Sipeniece-Gavare, Krivenchy un citi mākslinieki. Smiekli, aizraujoša improvizācija un muzikāls baudījums izrādēs tikai divus vakarus – 2.novembrī Jelgavā un 9.novembrī Liepājā.

  Pazīstamie Latvijas komiķi un mūziķi aicina uz prieka pilniem humora un izklaides vakariem Rudens Depresija 2024, kur piedāvās baudīt vislabāko no viņu programmām. Pasākuma dalībnieki – Stand-up no COMEDY LATVIA, Rūdolfs Kugrēns, Jānis Kreičmanis, Improvizācijas teātris SPIEDIENS, Baiba Sipeniece – Gavare, Krivenchy un citi. Pasākuma vakara vadītājs – Renārs Zeltiņš. Par muzikālo noskaņu Jelgavā parūpēsies Toms Grēviņš, bet Liepājā mīlas retrīta burvji – grupa Mazais Princis. Mākslinieku sastāvs katrā norises vietā gan nedaudz atšķiras.

  Pasākuma organizatori stāsta, ka ir pierādīts, ka smiekli pagarina mūžu un uzlabo cilvēka dzīves kvalitāti. Tieši tāpēc laikā, kad dienas ir kļuvušas īsas, aiz loga pūš dzestrie rudens vēji, apkure varbūt vēl nav pieslēgta, un sajūta, ka tikai solis līdz depresijai – humora un izklaides vakars Rudens Depresija 2024 ir īstā izvēle, lai atstātu aiz muguras rudens melanholiju un uzlādētu sevi ar pozitīvām emocijām.  

  2023. gadā komiķu apvienība “Comedy Latvia” pasākumam Rudens Depresija 2023 piešķīra titulu – Gada notikums komēdijā 2023.

  Rudens depresija 2024. – divās izrādēs Jelgavā 2. Novembrī Zemgales Olimpiskajā centrā un Liepājā Olimpiskā centra arēnā 9.novembrī.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē