• «Man bija šausmīgi bail, ka cilvēki nesapratīs.» Sipeniece atklāj, par ko būs jaunā stāvizrāde

  Slavenības
  Estere Jansone
  14. jūnijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Publicitātes attēls
  Ar pilnīgi jauniem stāstiem par vēl nedzirdētiem piedzīvojumiem, Baiba Sipeniece – Gavare aicina uz stāvizrādēm «IR VĒL» jau šajā rudens/ziemas sezonā. Pirmizrāde notiks 11.oktobrī Rīgā, kam sekos ap 20 izrādēm visā Latvijā.

  «Man reiz draudzenei bija salūzis telefona aparātam zvans un mums bija noruna, ka stundās un pusstundās viņa drošības pēc pacels klausuli, lai vismaz tā mēs varētu sazināties. Ar mani ir kaut kas līdzīgs, pirms 5 gadiem bija tā apaļā stunda, kad biju gatava runāt un tagad ir kārta pusstundai. Un ir jau arī par ko!» stāsta Baiba Sipeniece – Gavare. 

  Stāvizrādes formāts ir par to, ka cilvēks atnāk un stāsta, kā pasaule mijiedarbojās ar tavu dzīvi, kā izdzīvots konkrēts laiks, kā ir mēģināts ar šo laiku sadzīvot un kā ir atrasta dzīves garša. 

  «Daudziem sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem populāra lieta ir rakstīt savus memuārus, tādā veidā piefiksējot laiku.

   Rakstīšana nav mans žanrs, bet runāšana gan. 

  Man vieglāk ir izstāstīt un tas ir tas, ko māku darīt un daru jau gadiem. Jā, mans žanrs varbūt ir gaistošs un es noteikti neesmu tas cilvēks, kura vārdus vajag iekalt akmenī, bet es priecājos, ka mans stāsts un skats uz lietām un notikumiem, kādam rezonē un iespējams maina attieksmi pret līdzīgiem notikumiem un pieredzi. Tādēļ es laiku pa laikam runāju un ja ejiet garām, paceļiet telefonu, varbūt kaut kur mūsu domas saskanēs,» aicina Baiba.

   Maijā žurnālam Santa Sipeniece atklāja, ko skatītāji varēs sagaidīt jaunajā izrādē. «Arī šajā izrādē izspēlēšu pašas piedzīvotas situācijas,» stāsta Baiba. Viņa gan neslēpj, ka gatavošanās pirmajai izrādei bijusi grūta un satraucoša. «Nedomājiet, ka sākums bija viegls!
   

  Pusgadu pirms pirmās izrādes palaišanas tautās nespēju gulēt bez miega zālēm.
   

  Man bija šausmīgi bail, ka cilvēki nesapratīs, ka izrāde viņiem šķitīs neinteresanta. Kādā reizē to stāstīju mammai, un viņa izsaucās: «Ak kungs, uz kādiem sūdiem mēs neesam gājuši skatīties! Aiziesim arī uz tavu izrādi!» (Smejas.) Mammas reakcija palīdzēja, bet, kad redzēju, ka izrāde cilvēkiem patīk, man kā akmens no sirds novēlās.»

  Jauno izrāžu IR VĒL tūre sāksies ar pirmizrādi Rīgā, Kino Splendid Palace 11.oktobrī, kam sekos izrādes Siguldā, Ulbrokā, Madonā, Jēkabpilī, Ogrē, Valmierā, Gulbenē, Rēzeknē, Kuldīgā, Ventspilī, Cēsīs, Liepāja, Aizklrauklē, Jelgavā, Bauskā, Alūksnē, Tukumā, Ādažos un citur Latvijā.

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē