• Mūziķis Mo Aspen laiž klajā juteklisku indīpopa un hiphopa dziesmu

  Mūzika
  Estere Jansone
  9. aprīlis
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Publicitātes foto
  Indīmūziķis Mo Aspen kopā ar video izdevis savu otro singlu no šī gada beigās gaidāmā indīmūzikas albuma «Viens».

  Dziesmai «Kura No Tām» ir popmūzikas raksturīga skaņas apstrāde un plašs piedziedājums. Aiz kura seko neliels melodisks hip-hopa izpildījums. Fonā paturot vieglas indīmūzikas akustiskās ģitāras ritmu, kas rada papildu intimitāti.

  Dziesma stāsta par situāciju, kad abu cilvēku starpā ir acīmredzamas abpusējas jūtas, bet viena puse to mēģina neizrādīt un skaļi neizteikt, radot otrā dažādus jautājumus. Video vizuāli attēlo iemīlēšanās un iekšējo prieka jeb patīkamā satraukuma sajūtu, kura vienlīdz tomēr mijās arī ar neapstādināmām domām un šaubām.

  Mūzikas autori un izpildītāji ir Modris Apse un Tomass Saulietis. Teksta autors, skaņu inženierija, producēšana un miksēšana – Modris Apse. Video operators – Kaspars Merklins. Video režija Kaspars Merklins un Edgars Granits.

  Mo Aspen atgādina, ka albumā «Viens», tam esot otrajam albumam kopumā – ieguldīts liels darbs un katrai dziesmai, kuras iznāks gada gaitā. Katram skaņdarbam gaidāms arī video. Tajās arī būšot plaši pazīstami viesmākslinieki. Turklāt nākamais singls ieskandinās vasaras sākumu – vienā dziesmā vienojot veselus trīs jaunos Latvijas reperus.

  Dziesma seko pēc šogad nesen izdotā pirmā singla «Jāiet Tālāk», kurš jau izskanējis vairākās latviešu radio stacijās un saņēmis labas atsauksmes, tostarp no vairākiem pazīstamiem un pieredzējušiem latviešu mūziķiem. Tāpat arī Mo Aspen iepriekš piedalījies «Ghetto Faktorā» un radiostacijās bijis dzirdams jau ar vairākiem iepriekš izdotajiem singliem kā «Šī ir Latvija», «Hold Me Close», «Ģeodēzists» u.c

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē