• FOTO: Dons pošas uz Eirovīziju. Kas viņu sagaidīs jau pusfinālā?

  Supernova
  Marta Kalniņa
  10. februāris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Dons ir uzvarējis!
  Foto: Lauris Vīksne
  Dons ir uzvarējis!
  Dziesmu konkursa «Supernova» finālā uzvarējis dziedātājs Dons. Viņš jau 9. maijā ar dziesmu «Hollow» pārstāvēs Latviju 68. starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa otrajā pusfinālā.

  Kā jau tika prognozēts – uz Zviedriju dosies Dons. Konkursa «Supernova» finālā uzreiz aiz Dona ierindojās duets «Vēstulēs», bet 3. vietu ieguva Katrīna Gupalo.  

  Dons ir mūziķis ar lielu pieredzi. Viņš izdevis deviņus albumus un vairākkārt uzvarējis LR2 dziesmu aptaujā «Muzikālā Banka», kā arī ieguvis vairākas Mūzikas ierakstu gada balvas.  Komentējot savu dziesmu «Hollow», mūziķis izmanto Imanta Ziedoņa vārdus: «Šausmīgi daudz taisnību. Nojukt var, ja nav savējās.»

  Šī gada Starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Latvija savu dziesmu vērtējumam pieteiks otrajā pusfinālā 9. maijā. Tajā kopā ar Latviju piedalīsies arī Albānija, Armēnija, Austrija, Beļģija, Čehija, Dānija, Grieķija, Gruzija, Igaunija, Izraēla, Malta, Nīderlande, Norvēģija, Sanmarīno un Šveice. Savukārt Eirovīzijas fināls norisināsies divas dienas vēlāk – 11. maijā.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē