• FOTO: Ar smieklu vētrām un ovācijām aizvadīts draiskais Imanta Strada koncertuzvedums

  Izklaide
  Estere Jansone
  17. jūnijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Ieva Romaško
  Sestdien, 15. jūnijā sagaidīta draiskā Līgo koncertuzveduma «Meklē mani papardēs!» pirmizrāde Siguldas pilsdrupu estrādē.

  Sākot ar aizvadīto sestdienu Latvijas pilsētu estrādes apceļos lustīgā Jāņu dziesmuspēle «Meklē mani papardēs», kuras pamatā likta Annas Brigaderes populārā luga «Sievu kari ar Belcebulu» un vairāk nekā divdesmit leģendārā komponista Ivara Vīgnera dziesmas. Iestudējuma režisors – Imants Strads.

  Šis ir stāsts par sievietes un vīrieša mijiedarbību – kā mēs veidojam attiecības, un, kā caur viltīgām izdarībām mēģinām pasargāt otru no kļūdainām izvēlēm.

  Jo viens bez otra jau nevaram!  Sagaidīsim vasaras siltāko nakti ar lustīgākajām Ivara Vīgnera teātra dziesmām: «Ja es būtu bagāts vīrs», «Seši mazi bundzinieki», «Mazais ganiņš», «Jel dod man bučiņ», daudzas citas – gan no filmas «Tās dullās Paulīnes dēļ», gan arī teātra izrādēm «Trīnes grēki», «Meldermeitiņa», «Mucenieks un Muceniece», «Trīnes grēki» u.c. «Ja kāds vēl nezina Vīgnera dziesmas, vai arī tās ir aizmirsis, šī būs lieliska iespēja tās iepazīt no jauna!» aicina izrādes veidotāji, piebilstot: «Tad nu lūkosim, vai sievām izdosies pieķert savus vīrus nedarbos, kā arī caur pārpratumiem un komiskām situācijām no jauna atcerēsimies, ka universālas receptes sievietes un vīrieša saskaņai nav. Tomēr atbalstot un cienot vienam otru, mīlestība noteikti būs klātesoša! Jautri piedzīvojumi, negaidīti pavērsieni un populāru teātra dziesmu plejāde – tas viss būs Jāņu koncertuzvedumā «Meklē mani papardēs»!»

  Tajā piedalās aktieri Akvelīna Līvmane, Ilze Pukinska, Elīna Avotiņa, Elīna Bojarkina, Anta Aizupe, Sandija Dovgāne, Edgars Pujāts, Kristians Kareļins, Jānis Kirmuška, Varis Vētra, Jānis Jarāns, Klāvs Kristaps Košins, Mārtiņš Vilsons, Gundars Grasbergs, kā arī pavadošā mūziķu grupa Emīla Zilberta vadībā (Valdis Zilveris – taustiņi, akordeons), Jānis Rolmanis (ģitāra), Raivo Ozols (bass), Emīls Zilberts (bungas), Jānis Porietis (trompete), Inga Meijere (saksofons), Vairis Nartišs (trombons). Horeogrāfe – Inga Krasovska. 

  Koncertuzvedums «Meklē mani papardēs» notiks:
  18.jūnijā plkst.19 Saulkrastu estrādē
  19.ljūnijā plkst.19 Liepājas koncertdārzā «Pūt, vējiņi»
  20.jūnijā plkst.19 Dobeles Ķestermeža estrādē
  21.jūnijā plkst.19 Rojas brīvdabas estrādē
  22.jūnijā plkst.19 Ikšķiles estrādē
  23.jūnijā plkst.19 Saldus Kalnsētas estrādē
  24.jūnijā plkst.19 Preiļu parka estrādē

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē