Santa.lv
  • 08.12.2022
  • Pagarina Cipules pilnvaru termiņu NMPD direktores amatā

    Ziņu aģentūra LETA
    Liene Cipule
    Foto: Liene Pētersone
    Liene Cipule
    Pagarināts Lienes Cipules pilnvaru termiņš Neatliekamās medicīniskas palīdzības dienesta (NMPD) direktores amatā, aģentūrai LETA apstiprināja Veselības ministrijā (VM).

    Cipule amatā stājās 2018.gada 8.janvārī, un nākamā gada janvāra sākumā beigsies viņas piecu gadu pilnvaru termiņš.

    VM informēja, ka lēmums par amata pilnvaru termiņa pagarinājumu tika pieņemts saskaņā ar Valsts civildienesta likumu, kā arī ņemot vērā valsts pārvaldē noteiktās procedūras gaitā veikto kārtējo novērtēšanu un, piesaistot Valsts kancelejas ekspertus, tika veikts arī iestādes vadītāja kompetenču novērtējums. Tas viss kopumā esot kalpojis par pamatu lēmuma pieņemšanai.

    Saskaņā ar likumu, termiņš amatā pagarināts uz pieciem gadiem – līdz 2028.gada 7.janvārim.

    Aģentūras LETA arhīvs liecina, ka Cipule iepriekš ir bijusi SIA «Klīnika Diamed» vadītāja un strādājusi «Rīgas veselības centrā», Latvijas Ārstu biedrībā un Siguldas slimnīcā. Tāpat Cipule ieņēmusi VM parlamentārā sekretāra amatu. NMPD direktorei ir fizioterapeita grāds, kā arī veselības zinātņu maģistra grāds veselības aprūpē un sociālo zinātņu maģistra grāds sabiedrības vadībā.

     

    Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit

    Veselība

    Vairāk

    Receptes

    Vairāk

    Personības

    Vairāk

    Skaistums un mode

    Vairāk

    Bērni

    Vairāk

    Māja un dārzs

    Vairāk

    Izklaide

    Vairāk

    Labākai dzīvei

    Vairāk

    Aktuāli

    Vairāk