Santa.lv
  • 13.10.2025
  • «Man atņēma visus dokumentus!» Ceļā uz Igauniju aizturēts Rosļikovs

    Estere Jansone
    Foto: Picture Agency
    Igaunijas policija ir aizturējusi skandalozo Latvijas deputātu Alekseju Rosļikovu. Viņš bija ceļā uz Tallinu, lai tur tiktos ar Igaunijas prokremlisko deputāti Olgu Ivanovu.

    «Es devos uz Igauniju oficiālā vizītē, un man ir visas atļaujas! Mani apturēja Igaunijas drošības dienesti! Viņi paņēma manus dokumentus un ved mani pie sevis!» šokēts ir Aleksejs Rosļikovs. «Imigrācijas inspektori ir ieradušies.

    Esmu eiropietis, un robežas it kā ir atvērtas!!! Bet šķiet, ka tas nav domāts visiem!»

    savā Telegram sūdzas Rosļikovs.

    Vēlāk bijušais Saeimas deputāts paskaidrojis, ka viņš ticis deportēts no Igaunijas un viņam tagad ir liegums iebraukt kaimiņvalstī. Iemesls – apdraudējums Igaunijas nacionālajai drošībai. «Tas ir kaut kas, draugi. Konsolidēta politika ir apdraudējums!» viņš saka.

    Viņam bija paredzēta tikšanās ar Igaunijas  prokremlisko deputāti Olgu Ivanovu, lai pārrunātu krievu situāciju Baltijas valstīs. Tikšanās laikā būtu pievienojies arī pārstāvis no Lietuvas. «Tikai aizvesti arī politiķi no Lietuvas. Visi, kas virzās trīs valstu opozīcijas virzienā, tika aizturēti un nogādāti imigrācijas dienestā. Visus pavadīja policija!» nikns ir Rosļikovs.  Viņš piebilst, ka Tallinā aizturēts arī partijas Stabilitātei biedrs Igors Judins. Viņš esot šķērsojis Igaunijas robežu iepriekšējā dienā un gaidījis atbildīgo dienestu slēdzienu kaimiņvalsts galvaspilsētā. 

    Jau ziņots, ka šogad jūnijā Valsts Drošības dienests sāka kriminālprocesu pret Rosļikovu. Kriminālprocess sākts, izvērtējot Rosļikova izteikumus 5.jūnija Saeimas sēdē, kā arī citas pēdējā laika aktivitātes. Bet šī gada 16.jūnijā VDD aizturēja un nopratināja Rosļikovu. VDD arī veica kriminālprocesuālas darbības četros ar Rosļikovu saistītos objektos.

    VDD jau vairākkārt ar partijas Stabilitātei! vadītāju ir veicis preventīvas pārrunas, brīdinot par paredzēto kriminālatbildību noziedzīgu nodarījumu veikšanas gadījumā.

    VDD šogad februāra sākumā veica pārrunas ar Rosļikovu saistībā ar viņa publiskajiem izteikumiem, kas vērsti pret latviešiem. Pārrunu laikā VDD pieņēma Rosļikova paskaidrojumus par šādu izteikumu paušanas iemesliem un mērķiem.

    Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit

    Veselība

    Vairāk

    Receptes

    Vairāk

    Personības

    Vairāk

    Skaistums un mode

    Vairāk

    Bērni

    Vairāk

    Māja un dārzs

    Vairāk

    Izklaide

    Vairāk

    Labākai dzīvei

    Vairāk

    Aktuāli

    Vairāk