• Latviešu futbolists Skopenko nogalināts ārzemēs. Māte lūdz palīdzību, lai atgādātu viņu uz Latviju

  Kriminālziņas
  Estere Jansone
  6. jūnijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Latvijas Futbola federācija
  Nīderlandes mediji vēsta, ka gaišā dienas laikā sadurts 24 gadus vecs vīrietis no Latvijas. Traģiskais noziegums noticis Nīderlandes pilsētiņā Vlārdingenā, netālu no Roterdamas. Upuris bijis 24 gadus vecais latviešu futbolists.

  Noziegums, kurā iesaistīti divi vīrieši no Latvijas, noticis Nīderlandes pilsētas Vlādingenas centrā pagājušās sestdienas pēcpusdienā. Nīderlandes mediji vēsta, ka likumsargi izsaukti uz lielveikalu, kur uz grīdas gulējis 24 gadus vecs vīrietis. Viņš bija sadurts. Noskaidrots, ka cietušais puisis ir no Latvijas.

  Nīderlandes mediji detalizēti apraksta un fotoattēlos atrāda traģēdijas vietu.

  Uz lielveikala grīdas  bija izveidojusies asiņu taka, kas liecinot, ka upuris centies aizbēgt no uzbrucēja.

  Uz notikuma vietu tika izsaukta mediķu brigāde, kas ar helikopteru nogādāja ievainoto vīrieti medicīnas iestādē.

  Vainīgais uzreiz pēc asiņainā uzbrukuma meties bēgt. Policija nekavējoties uzsākusi viņa meklēšanu, pārmeklējot apkārtni un tuvējās ēkas. Notvert uzbrucēju esot izdevies pēc krietna laika.  

  AD.nl raksta, ka gan abi konfliktā iesaistītie bijuši no Latvijas. Starp vīriešiem izcēlies konflikts, kā rezultātā 33 gadus vecais vīrietis sadūris 24 gadus veco latvieti.

  Poļu futbola ziņu portāls Bałtycki futbol vēsta, ka šī asiņainā nozieguma upuris esot latviešu futbolists Žanuels Skopenko, kas jau kādu laiku uzturējies Nīderlandē. Latvijas mediji par Žanuela nāvi paziņoja ceturtdienas rītā.

  Žanuela Skopenko draugi lūdz ziedot, lai atgādātu puiša mirstīgās atliekas uz Latviju. «Diemžēl mums notikusi liela bēda. Mēs zaudējām savu mīļo draugu.

  Cik nežēlīga ir pasaule, kurā kādam «cilvēkam» ir tiesības atņemt otram dzīvību.

  Tāpēc lūdzam palīdzēt viņa mammai finansiāli, lai varētu Žanu atvest uz Latviju un cienīgi apbedīt,» teikts ierakstā sociālajos tīklos.

  Žanuels Skapenko kopā ar savu dvīņu brāli audzis un skolojies Jēkabpilī. Futbols bija visa viņa dzīve, un Žanuels bija apsolījis savam mirušajam tēvam,  ka piepildīs savus pārdrošākos sapņus. «Tētiņ, es futbolā darīšu visu, lai tu varētu ar mani lepoties. Lai cik smagi arī būtu, es izdarīšu visu, lai būtu futbola virsotnē, un tu debesīs varētu lepoties ar mani. Tu teiksi: «Es ar tevi lepojos, dēliņ!», un es noteikti to sadzirdēšu,» pirms trijiem gadiem tēva dzimšanas dienā rakstīja Žanuels.

   

   

  2000. gadā dzimušais jēkabpilietis Žanuels Skopenko karjeras laikā spēlējis Rēzeknes FA, Jēkabpils SC, TFK Rēzekne un Valmiera FC komandās, kā arī Latvijas U-19 telpu futbola izlasē, ar kuru 2019. gada septembrī piedalījās Rīgā notikušajā Eiropas čempionāta finālturnīrā. Pēdējos gados spēlējis Lietuvā, Horvātijā un Polijā.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē