• Lai ieriebtu bijušajai, vīrietis Jelgavā viņai uzsūta policiju narkotiku pārmeklēšanai

  Reģioni
  Santa.lv
  Santa.lv
  24. janvāris, 2023
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Edijs Pālens / LETA
  Pagājušajā nedēļā Valsts policijā tika saņemta informācija par kādu personu Jelgavā, kura automašīnā pārvadā narkotiskās vielas lielā daudzumā. Likumsargi apturēja automašīnu, par kuru ziņoja vīrietis un konstatēja, ka tajā nekas neatradās. Noskaidrots, ka vīrietis apzināti melojis policijai, lai sagādātu nepatikšanas un satraukumu savai bijušajai draudzenei, taču rezultātā sagādāja nepatikšanas vienīgi sev. Valsts policijā pret vīrieti ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

  17.janvārī Valsts policijas sociālajā vietnē «Facebook» tika saņemta vēstule, kurā vīrietis informēja par automašīnu «Audi», kura minētās dienas vakarā noteiktā laikā dosies uz Jelgavu, un kurā atradīšoties liels daudzums narkotisko vielu ar mērķi tās realizēt. Vēstules beigās vīrietis izsaka lūgumu likumsargiem šo automašīnu pārbaudīt.

  Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja amatpersonas sadarbībā ar Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dienvidzemgales iecirkņa Reaģēšanas nodaļas amatpersonām automašīnu «Audi» apturēja Jelgavā, Miera un Bauskas ielu krustojumā.

  Automašīnu vadīja sieviete, kura labprātīgi uzrādīja salona un bagāžnieka saturu, un nekādas aizliegtās vielas automašīnā neatradās. Likumsargi precizēja, kurš, viņasprāt, vēlētos izspēlēt ar viņu šādu joku, uz ko sieviete norādīja, ka viņas bijušais draugs. Informācija sakrita ar ziņotāju, kurš sniedzis nepatiesu informāciju likumsargiem.

  Valsts policija amatpersonas devās pie vīrieša, kurš informēja policistus par narkotisko  vielu apriti un noskaidroja, ka vīrietim ar sievieti esot konflikts un viņš šādu ziņojumu sniedzis ar mērķi sagādāt problēmas bijušajai draudzenei. Vīrietis skaidro, ka viņš apzinās, ka izdarījis pārkāpumu, kā arī izdarīto nožēlo.

  Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dienvidzemgales iecirkņa amatpersonas par notikušo uzsāka administratīvā pārkāpuma procesu par informācijas izplatīšanu par nepatiesu notikumu, kā dēļ policija, atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam pienākumam tiek iesaistīta reaģēšanā uz šādu informāciju.

  Par šādu administratīvu pārkāpumu piemēro naudas sodu no 35 līdz 210 eiro.

  Valsts policija atgādina, ka nepamatota speciālo dienestu izsaukšana ir sodāma rīcība. Iespējams, brīdi, kad operatīvie dienesti tiek novirzīti uz šādiem viltus izsaukumiem, viņu palīdzība ir nepieciešama citviet.

  Vienlaikus Valsts policija pateicas iedzīvotājiem, kuri informē par šādiem pārkāpumiem – nelegālo cigarešu, alkohola, narkotisko psihotropo vielu apriti. Iedzīvotāji var ziņot arī tad, ja ir tikai aizdomas par to, ka pilsētās vai ārpus tās notiek nelegāla aprite, norādot uz konkrētām personām. Augstāk aprakstītais gadījums atšķiras ar to, ka vīrietis tīši sniedza nepatiesu informāciju.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē