• Ko nedāvināt Jānim un Līgai – atbild viņi paši

  Aktuāli
  Santa.lv
  Santa.lv
  17. jūnijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Shutterstock
  Tuvojoties vasaras saulgriežiem, daudziem līgotājiem aktuāls kļūst jautājums, ko dāvināt Jānim un Līgai? Vai tradicionālais alus kauss un siera ritulis iepriecinās dāvanas saņēmēju?

  Meklējot atbildes uz šiem jautājumiem, modes un dzīvesstila tirdzniecības centra Spice pasūtītajā Latvijas iedzīvotāju aptaujā noskaidrots, ko noteikti nevajadzētu dāvināt Jānim un Līgai. Katrs otrais (48%) uzskata, ka Jāņu siers, alus kauss un ozollapu vai ziedu vainags ir labāka dāvana, nekā ar gaviļnieka vārdu apdrukāti priekšmeti, piemēram, T-krekli, krūzes un citi personalizēti produkti.

  Jāņi ir vieni no iecienītākajiem latviešu svētkiem un aptaujas dati liecina, ka Latvijas iedzīvotājiem ir svarīgas tautas tradīcijas. Liela daļa līgotāju tās cenšas ievērot, tostarp apdāvinot Jāni un Līgu. 19% respondentu uzskata, ka Jānim un Līgai nevajadzētu dāvināt alus kausu vai glāzes, 14% norādījuši – Jāņu sieru, un tikai 9% izvēlējušies atbildi – ozollapu vai ziedu vainags.

  Tātad, var secināt, ka svētku simbols – krāšņs ozollapu vai ziedu vainags –, ir laba dāvana vai neatņemams tās papildinājums Jānim un Līgai.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē