• Jānis Sārts: Krievijas kara motoram Ukrainā eļļas ir palicis krietni maz un tas var salūzt

  Karš
  Ziņu aģentūra LETA
  20. jūlijs, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: LETA
  Krievijas kara motoram Ukrainā eļļas ir palicis krietni maz un, intensīvi karojot, tas var arī salūzt, sociālajos tīklos prognozē NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra «Stratcom» vadītājs Jānis Sārts.

  Daudzi uzskatot, ka Krievijas karš Ukrainā var turpināties ļoti ilgi, bet Sārts uzskata, ka intensīvam karam loģistika ir kā mašīnas motoram motereļļa – jo intensīvāk brauc, jo tā svarīgāka. «Krievijas kara motoram gan tās eļļas, manuprāt, ir palicis krietni maz. Un intensīvi tā karojot, tas var arī salūzt,» norādījis Sārts.

  NATO centra vadītājs arī norādījis, ka nauda pati par sevi nenozīmē labu apgādi, un šajā gadījumā lielāka loma ir cilvēkam.

  Atbildot uz Sārta ierakstu, Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas Drošības un stratēģiskās pētniecības centra direktors Toms Rostoks «Twitter» piekrita, ka šādu kara tempu Krievija ilgi nevarēs pavilkt. «Ir pārāk lieli karavīru un tehnikas zaudējumi, lai šādā tempā varētu turpināt. Tomēr nākamie pāris mēneši noteikti būs ļoti intensīvi,» prognozējis Rostoks.

  Jau ziņots, ka Krievija 24.februārī sāka plašu iebrukumu Ukrainā. Rietumvalstis Krievijai par šādu rīcību noteikušas plašas sankcijas.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē