• Horoskops 18. līdz 24. jūnijam: Dvīņiem liels pirkums, Strēlniekiem kaisle

  Horoskopi
  Jana Reķe
  17. jūnijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Shutterstock
  Sākusies pilnmēness nedēļa Līgo svētku noskaņās. Jau 17. jūnijā Merkurs un Venera pārgāja Vēža zīmē, izvirzot ar ģimeni pavadīto laiku kā lielāko vērtību, motivējot dziļām sarunām, modinot pievēršanos dzīvesvietas, mājas vai pat dzimtas jautājumiem. Īpašu gandarījumu sniegs sarunas ar ģimenes vecāko paaudzi.
  Nākamais: Auns

  Līdz 20. jūnijam noskaņojuma veidotāji būs Saule ar Neptūnu. Tas izgaismos sapņu, fantāziju un ilūziju pasauli gan labākajā, gan ne tik labā nozīmē. Tas var būt stāsts par atkarībām un to radītajām sekām, par vilšanās sāpēm, ilūzijām un zaudēto uzticēšanos sev un pasaulei, bet vienlaikus arī par ticību saviem spēkiem un ideāliem, uz kuriem tiecaties.

  Vasaras saulstāvji astroloģiski notiek 20. jūnija pašās dienas beigās, tādēļ šoreiz ar tiem saistītos ticējumus un rituālus var veikt arī 21. jūnijā. Šīs dienas būs lieliski piemērotas aktīvai kopā būšanai.

  Pilnmēness apņēmīgajos un tradīcijas mīlošajos Mežāžos gaidāms 22. jūnija naktī. Tas aktivizēs dilemmas, kas saistītas ar līdzsvara atrašanu starp darbu un mājām, personīgajām ambīcijām un emocijām, starp mērķiem un nepieciešamību atpūsties, pabūt ar sevi. Var aktualizēties paaudžu konflikts.

  Līgo svētkos jutīsiet pilnmēness radīto noskaņojumu. Fonā būs pamanāmas stingrās atbildības un pienākumu enerģijas, kas neļaus piemirst par saviem mērķiem, iespējams, arī kāda ārēja ietekme – termiņi, saruna ar svarīgu cilvēku, policija. Svarīgi būs ievērot tradīcijas.

  Šis laiks ir kā vārti, pa kuriem ieiet jaunā dzīves posmā. Katrs īpašais šīs nedēļas notikums būs daļa no šīs pārejas.

  Nākamā lapa

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē