• FOTO: Vidzemes slimnīcas darbinieki izstādē lepojas ar saviem vaļaspriekiem

  Slimnīca
  Santa.lv
  Santa.lv
  16. novembris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Publicitātes foto
  Šodien, 16. novembrī Vidzemes slimnīcā tika atklāta darbinieku hobiju izstāde «Mans vaļasprieks», kurā ārstniecības un administrācijas personāls skatītājiem sniedza iespēju publiski iepazīt savus vaļaspriekus. Kalnā kāpšana, aušana, dejošana, vēja zvanu kolekcionēšana, tamborēšana, skriešana, mēbeļu restaurēšana – tie ir tikai daži no plašā hobiju klāsta, kā mediķi ikdienā atjauno savu darba enerģiju un gūst iedvesmu ikdienai.

  Vidzemes slimnīcas darbinieki ikdienā veic ļoti nozīmīgu un atbildīgu darbu – gādā par ikviena pacienta labsajūtu un veselības atgūšanu. Bet pēc darba liela daļa pievēršas kādai nodarbei, ko sauc par savu vaļasprieku un spēka, iedvesmas un emocionālā līdzsvara atgūšanu. Radoši un izdomas bagāti ir Vidzemes slimnīcas darbinieku hobiji. Izstādē bija iespējams iepazīt dažādu profesiju pārstāvjus no citu skatu punkta – nedaudz personīgāka.

  Izstāde bija skatāma vienu dienu un tā bija kā veltījums valsts svētkiem, lai atgādinātu mums, ka Latvija ir tāda, kādu mēs to veidojam ikdienā, gan atrodoties darbā, gan ārpus tā, un cik dažādi mēs paši spējam būt.

  «Darbs slimnīcā nav viegls, tas noteikti prasa lielu atbildību, tāpēc jo īpaši svarīgi ir ikdienā zaudētos resursus atgūt. Šī izstāde ir lielisks apliecinājums tam, ka mūsu darbinieki ir ne tikai profesionāļi savā jomā, bet arī ļoti talantīgi un radoši ārpus darba gaitām. Svarīgi atcerēties, ka aiz katra profesionāļa stāv personība ar tik dažādām interesēm, par kurām mēs pat nenojaušam,» uzsver Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs.

  Vidzemes slimnīcas darbinieku vaļasprieku izstāde kļuvusi jau kā tradīcija, kas norisinās ik pēc pieciem gadiem.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Daba un Dzīvnieki

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Abonē