• Draugi grandiozi pieminēs mūzikas leģendu Juri Kulakovu

  Mūzika
  Marta Kalniņa
  29. februāris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Juris Kulakovs
  Foto: F64
  Juris Kulakovs
  Komponista un grupas «Pērkons» radītāja un līdera Jura Kulakova draugi un domubiedri nolēmuši īpaši vērienīgi godināt viņa piemiņu.

  Ir apritējušas divas nedēļas kopš Jura Kulakova nāves, un latviešu mūzikas dižgara piemiņai izziņots lielkoncerts «Sirds kā pērkondārds». Tas notiks Jura piedzimšanas mēnesī – 14. maijā pulksten 19 «Arēnā Rīga». Tajā piedalīsies: grupas «Pērkons», «Instrumenti» un «DaGamba», Liepājas Simfoniskais orķestris, dziedātājs Nauris Puntulis, mūziķi Uldis Marhilevičs un Ainars Virga, RTU vīru koris «Gaudeamus» un daudzi citi mākslinieki. Koncerta mākslinieciskais vadītājs – mūziķis Reinis Sējāns.

  Koncerts «Sirds kā pērkondārds» būs Latvijā pazīstamu mūziķu, rokgrupu, koru un orķestru – Jura draugu, radošās dzīves līdzgaitnieku, sekotāju un mācekļu – veltījums izcilajam komponistam, viņa nepieradinātajai un nepieradināmajai dzīvei un mūzikai, kura nu jau paaudzēs iedvesmo, aizrauj, liek just, domāt un būt – būt sev pašam. «Tāpēc atcerēsimies Juri tā, kā viņš to būtu gribējis: kopā ar kazu kāpsim debesīs, skumsim svaigā rasā zālē, skaitīsim uguņus uz katra kalna, kur mēs šovasar dzīvosim, spridzināsim un pērkonīgi dārdēsim,  sauksim: «Gulbi, gulbi!» un skaidri zināsim, kas jādara ar rokām tad, kad krauklīt’s sēž stabiņā, pašā staba galiņā!» aicina Jura draugi.

   

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē