• Daugavpils mērs Elksniņš mielojas skolas ēdnīcā 4000 eiro vērtā ancukā

  Daugavpils
  Estere Jansone
  7. februāris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Santa.lv kolāža
  Daugavpils mērs Andrejs Elksniņš pats personīgi devās uz pilsētas skolām, kur kopā ar jauniešiem pārbaudīja jauno ēdināšanas sistēmu. Acīgi pilsētas mēra sekotāji ievērojuši, ka Elksniņš apmeklējis skolas ekskluzīvā apģērbā.

  Otrdien Daugavpils mērs Andrejs Elksniņš devās svarīgā vizītē – viņš apmeklēja skolas un pārbaudīja, kā strādā nesen ieviestā ēdināšanas sistēma. Savā sociālā tīkla «Instagram» profilā Elksniņš raksta, ka Daugavpils ir pagaidām pirmā un vienīgā pilsēta Latvijā, kur obligātā kārtā saviem skolēniem jāpiedāvā divu dažādu maltīšu opcijas. Viņš novērojis, ka jaunā iniciatīva darbojas nevainojami – pieaudzis to bērnu skaits, kas izvēlas ieturēt pusdienas un samazinājušies pārtikas atkritumi. Tāpat Elksniņš slavē skolu administrācijas un ēdināšanas uzņēmumus, kas īsā laika posmā spēja veikt krasas pārmaiņas skolas kafejnīcās. Ierakstu Daugavpils mērs noslēdz ar piebildi, ka pilsēta turpina līdzfinansēt visu bērnu pusdienas 1.55 eiro apmērā, bet mazāko klašu skolēniem un bērniem no ģimenēm, kurām nepieciešams sociālais atbalsts, pusdienas apmaksā pilnībā.

  Ierakstā Elksniņš publicējis trīs bildes, kur redzams kopā ar skolēniem ieturam pusdienas. Tomēr sociālā tīkla «X» lietotāji ievērojuši, ka Elksniņš skolu vizītē mugurā vilcis 4150 eiro vērtu zīmola «Zegna» uzvalkā. Ļaudis sociālajā tīklā sākuši diskusiju – ja mēra kungs var ierasties pie bērniem tik šikā tērpā, vai pilsēta nevar atļauties finansēt visu jauniešu pusdienas? 

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē