• Autovadītājs sašutis: Vai policijas automašīnai nav jabūt notīrītai no sniega?

  Sabiedrība
  Auto Latvija
  Auto Latvija
  5. decembris, 2023
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Sadursme.lv
  Kā vēsta VP Satiksmes drošības vadības biroja priekšnieks Arturs Smilga sniegs no auto ir jānotīra, lai tas neradītu traucējumus apkārtējiem. Prakse gan liecina, ka grēko arī paši likumsargi.

  «Tā, lai transportlīdzekļa vadītājam nekas netraucētu pārredzēt situāciju apkārt, neradītu apdraudējumu ne sev, ne arī citiem satiksmes dalībniekiem.26.45+28.36 Likums paredz, ka transportlīdzekļa vadītājam jānotīra tas, lai sniegs neputētu un nekristu nost, neapdraudētu citus satiksmes dalībniekus, bet jā, atbildība par to nav paredzēta,» skaidro Arturs Smilga.

  Satiksmes drošībās eksperts Oskars Irbītis uzskata, ka sodam par šādu braukšanu nebūtu vajadzības, bet iesaka ikvienam autovadītājam atbrīvoties no kupenām, jo var gadīties, ka policisti to, var interpretēt kā nepiestiprinātu kravu un tad gan, draud sods.

  Kāds autovadītājs gan iemūžinājis situāciju, kurā redzams pilnībā apsnidzis pašvaldības policijas automobilis, kas pārvietojas pa Rīgas ielām.

  «Paldies par informāciju, skaidrosim radušos situāciju. Uzsveram, ka sniegs no automašīnām ir jānotīra un policija nav izņēmums,» komentāros raksta Valsts policijas pārstāvis.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē