• Autosportists Nitišs Jēkabpils plūdus pieskata no Indonēzijas

  Sabiedrība
  Zane Piļka- Karaļeviča
  17. janvāris, 2023
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Reinis Nitišs.
  Foto: F64
  Reinis Nitišs.
  Visa Latvija pagājušās nedēļas nogalē ar aizturētu elpu sekoja līdzi plūdiem Jēkabpilī. Applūda mājas, tika veikta steidzama cilvēku evakuācija. Arī slavenā rallija braucēja Reiņa Nitiša īpašumi nonāca ūdens varā.

  Plūdu laiku pagājušajā nedēļā Reinis Nitišs  pavadīja tālu no mājām – Indonēzijā. Turp kopā ar sievu viņš bija devies sen plānotā atpūtas ceļojumā.

  «Šobrīd gan nekāda atpūta nesanāk, internetā visu laiku sekoju līdzi notiekošajam.

  Kaimiņš man ir labs draugs, regulāri sūta aktuālo informāciju. Attālināti cenšos sarunāt fotogrāfus, lai brauc bildēt un ziņo, ka notiek,» no Indonēzijas žurnālu «Privātā Dzīve» informē Reinis.

  Viņš teic, ka jau pirms došanās uz ārzemēm viņa lauku māja bija applūdusi, taču tad ūdens krities. «Kad pēdējo reizi tur bijām, it kā vēl nebija traki. Taču tāpat nolēmām pamest mājas. Pērn ar sievu evakuējāmies, traucoties ar automašīnām pa pļavu, nedaudz apskādējot braucamos, taču šoreiz glābāmies laikus. Līdzi ņēmām vien pirmās nepieciešamības lietas un kaķi. Katram gadījumam saliku arī kaut kādas mantas augstāk uz dīvāniem, gultas, galdiem,» atminas Reinis.

  Dodoties ceļojumā, sportists vēl nezināja, cik dramatiski izvērtīsies plūdi dzimtajā pilsētā. «Vakar aizsūtīju fotogrāfu ar droniem, lai sabildē, kas īpašumā notiek. Nu ir skaidrs, ka mājā ir ūdens un tur viss peld. Ūdens bija līdz ar logiem. Tātad istabā tas ir aptuveni metra augstumā. Nebija variantu neko no mantām saglābt, lai tās nepeldētu,» tā rallists, kuram pilsētā top vēl viena māja. Tā esot jaunbūve netālu no viņa vecāku mājas, kas tāpat kā Nitiša viesnīca, ir tuvu Daugavai. Viesnīcu Jēkabpilī Reinis slēdza laikus.

  Autosportista mamma, kas visu mūžu dzīvojusi Jēkabpilī, atminas – šādus plūdus pilsētā pieredzējusi tikai vienu reizi. «Mamma teica, ka ūdens istabā vēl bijis tikai 1983. gadā. Tas ir pirms 40 gadiem!» iesaucas viņš.

  Citas interesantas ziņas lasiet jaunākajā žurnāla «Privātā Dzīve» numurā!

  • Kur pazudis dziedātājs Andris Ērglis? Viņš atklāj: "Man tagad ir savs sargenģelis."
  • Plūdi Jēkabpilī! Nitiša māja grimst ūdenī, pats devies uz Indonēziju.
  • Reirs un Čakša iziet kopā sabiedrībā. Ministre paziņo: "Jau gadu esmu šķīrusies."
  • Dimiters dzied tikai pie Artmanes kapa. Citur - nesaprasts un nepieņemts.
  • Aļonas Ostapenko tērpi - apspriestākie pasaulē. Cik tie maksā?
  Privātā Dzīve nr03/2023

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē