• Kā izvēlēties saulesbrilles atbilstoši sejas formai?

  Skaistums un mode
  Santa.lv
  Santa.lv
  13. jūnijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Shutterstock
  Tas tikai izklausās vienkārši – nopirkt saulesbrilles. Patiesībā piedāvājums tā samulsina, ka visvieglāk šķiet paņemt pirmās, ko pamani, samaksāt, pateikt paldies un iziet no veikala. Kā izskatīsies, tā izskatīsies. Saulesbriļļu izvēli noteikti atvieglos galvenais pamatprincips – tās jāpielāgo sejas formai.

  Apaļa seja

  Sejai, kuras platums vienāds ar augstumu, nav izteiktas pieres un žokļa, vēlams izvēlēties brilles, kas vizuāli pagarina seju. Ietvari var būt lieli, jāizvairās no maziem un apaļiem.

  Ovāla seja

  Sejai bez izteiktiem leņķiem un līnijām izvēlēties brilles būs visvieglāk, jo piestāv gandrīz visas – gan apaļas, gan kantainas. Jāraugās, lai brilles nav par mazu vai par lielu – neiet stipri pāri sejas ovālam.

  Trīsstūrveida seja

  Ja ir plata piere un smails zods, augšdaļa neizskatīsies tik apjomīga, ja izvēlēsies metāla un vizuāli vieglas brilles.

  Kvadrātveida seja

  Ja sejai ir izteikti vaigu kauli, zoda un matu līnija, derēs brilles ar maigām, noapaļotām līnijām, kas līdzsvaro sejas formu. Tie var būt aviatori vai apaļas brilles. Galvenais – izvēlēties pareizo izmēru.

  Garena seja

  Ja ir salīdzinoši plakana un arī garena zoda līnija, jālūko lielāka izmēra brilles. Labi izskatīsies brilles ar platām malām, apaļu vai izliektu rāmi, kas vizuāli seju padarīs platāku. Jāizvairās no šaurām vai horizontāli izstieptām brillēm.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē