• Samanta Tīna tagad palīdzēs dāmām sevis meklējumos. Uzzini, cik tas maksā!

  Slavenības
  Estere Jansone
  12. jūnijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Samanta Tīna
  Foto: F64
  Samanta Tīna
  Dziedātāja Samanta Tīna nolēmusi padalīties ar savu veiksmes formulu un palīdzēt arī citām sievietēm celt savu iekšējo spēku un atrast sevi. Tagad ikviena dāma var pieteikties viņas rīkotajā nometnē.

  «Šajā nometnē es vēlos dalīties ar savu pieredzi un praksēm, kuras man ir palīdzējušas beidzot sadzirdēt sevi, ieklausīties sevī un atrast sevi, piedot sev un citiem. Sajust savu spēku un tam noticēt. Atzīt un pieņemt savas kļūdas, ieraugot tās kā mācību stundas, bez kurām mēs nevarētu augt un virzīties uz priekšu savā izaugsmē. Atpazīt to, kas mums vairs nerada prieku, to pieņemt un palaist ar pateicību bez aizvainojuma.

  Būt sievietei, kura drīkst palūgt palīdzību, vai pateikt: «Nē, tas priekš manis šobrīd ir par grūtu!»

  Pieņemt sevi un ieraudzīt cik skaista un unikāla esi ar visiem saviem plusiem, mīnusiem, un tarakāniem galvā,» raksta Samanta Tīna. Viņas nometne notiks no 18. līdz 23. augustam, Talsu novada Strazdes pagasta greznajā viesu namā Ūdensdzirnavas.

  Tīna nometnes dalībniecēm sola veselas nedēļas garumā piedzīvot īpašu garīgās izaugsmes ceļojumu,

  kura ietvaros netiks lietots alkohols, gaļas ēdieni, kā arī izpaliks naktskluba apmeklējumi. «Es nesaku, ka tieši tas ir tas, kas vajadzīgs un palīdzēs tieši Tev, bet jebkura virzība pretī sev ir ceļš uz izaugsmi!» raksta Samanta Tīna.

  Tīnas nometnē dalībniecēm būs iespēja klausīties Uģa Kuģa lekcijas par sievietes būtību, attiecībām un ģimeni, klausīties Samantas pieredzes stāstu muzikālajā ceļojumā, jogot un meditēt gongu pavadībā, izbaudīt sakrālo džungļu kakao ceremoniju, apmeklēt ikdienas grima meistarklases ar grima mākslinieci Janu Kozlovu, piedalīties individuālā fotosesijā un pielaikot svētku kleitas, piedzīvot atdzimšanas ziedu rituālu un dalīties sarunās.

  Samanta Tīna mudina dāmas pasteigties – līdz 20. jūnijam dalība nometnē izmaksās lētāk, bet pēc tam cenas augs. Patlaban cena vienai personai ir 700 eiro. Nometnes dalībniecēm jābūt vismaz 25 gadus vecām.  

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē