• Rudaks pīpējis krupja indi, lai atbrīvotos no alkohola atkarības

  Slavenības
  Marta Kalniņa
  24. jūnijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Uldis Rudaks
  Foto: Picture Agency
  Uldis Rudaks
  Mūzikas žurnālists Uldis Rudaks parakstījies uz visai neparastu veidu, lai atbrīvotos no netikuma – pārmērīgas alkohola lietošanas.

  «Es biju pārāk aizrāvies ar alkoholu. Toreiz, tuvojoties paša rīkotajam festivālam Kartupeļpalma, sapratu, ka ir jāsaņemas. Sāku apmeklēt anonīmo alkoholiķu sapulces,

  divas reizes Kandavā piedalījos tā dēvētajā krupju indes rituālā, kur izmanto Kolorādo upes krupja indi.

  To speciāli sagatavo un tad smēķē. Efekts katram izpaužas citādāk – viens sāk smieties, otrs – raudāt, bet trešais – klusē. Tiek uzskatīts, ka rituāls palīdzējis cilvēkiem atbrīvoties no atkarībām,» stāsta mūzikas žurnālists Uldis Rudaks.

  Vai viņam palīdzējis rituāls, Uldis nezina, atzīstot, ka, visticamāk, spējis atteikties no alkohola, jo pats sev izvirzījis tādu mērķi. Starp citu, pirms divām nedēļām viņš gluži kā ar nazi nogriezis sev arī smēķēšanu. «Nezinu, vai esmu atmetis uz visiem laikiem, bet izvirzīju sev tādu mērķi, un pagaidām iztieku bez smēķēšanas,» teic Uldis. Jāņos viņš parasti iztiek ar Valmiermuižas bezalkoholisko alu vai Valmiermuižas kvasu ar apiņiem. «Bet svinu gan es kopā ar draugiem,» piebilst žurnālists.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē