• Mācītāja meita lepojas, ka filmējusies erotiskā seriālā: Sievietes raksta pateicības vārdus

  Slavenības
  Lauma Lapsa
  14. aprīlis
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Linda Kalniņa
  Foto: No publicitātes materiāliem
  Linda Kalniņa
  Mācītāja Krista Kalniņa meitu slavenu padarīja filmēšanās Dž. Dž. Džilindžera erotiskajā drāmā «Ekstāze». Lai arī kritisku komentāru bijis daudz, Linda saka: «Nenožēloju neko!»

  Kad pērn tapa zināms, ka režisora Dž. Dž. Džilindžera erotiskajā drāmā galvenā loma uzticēta komponista Imanta Kalniņa mazmeitai Lindai Kalniņai, daudzi brīnījās, kā viņa, būdama mācītāja Krista Kalniņa meita un slavenas dzimtas pārstāve, parakstījusies uz tādu pikantu projektu. «Dzimta ir tāda, kāda ir, es laužu pati savu ceļu radošajā jomā,» žurnālam «Privātā Dzīve» uzsver Linda. «Kalniņu dzimtas cilvēkiem reizēm gribas izaicināt sabiedrību. Arī es neeju vienkāršāko ceļu, piekrītot būt pirmā erotiskā seriāla aktrise Latvijā. (..) Protams, tur bija kailums, intimitāte un erotika. Bet es jutos brīvi, un man nebija jānosprauž robežas. Tas, kur piedalījos, man nešķita nedz pretīgi, nedz arī neglīti,» uzskata viņa.  

  Taujāta, vai pēc erotiskās filmas parādīšanās saņēmusi sabiedrības nosodījumu, Kalniņa atbild: «Protams, dzīve pēc seriāla ir mainījusies. Bet negācijas, kas būtu vērstas pret mani, neesmu ne izjutusi, ne arī dzirdējusi. Tieši pretēji – cilvēki mani atpazīst, nāk klāt un grib nobildēties. Sievietes raksta man pateicības vārdus par to, ka izspēlēju šo sāpīgo attiecību stāstu uz ekrāna, un atklāj arī savu pieredzi. Toksiskas attiecības un situācijas, kad vīrietis grib precēt vienu, bet iekāro citu, dzīvē ir ļoti biežas,» viņa ir pārliecināta.

  Atšķirībā no savas varones viņa pagaidām nav bijusi precējusies. To, vai tagad ir aizņemtas sievietes statusā, viņa nevēlas atklāt.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē