• Latviešu aktrise atklāj, ka ir situsi savu dzīvesbiedru

  Televīzija
  Estere Jansone
  10. marts
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Ekrānuzņēmums no video
  Sabiedrību šokējusi latviešu aktrises Katrīnas Blauas atzīšanās šovā «Mīlas nometne». Viņa neslēpj, ka ir situsi savu mīļoto vīrieti.

  Attiecību šovā «Mīlas nometne», kurā piedalās vairāki pāri ar mērķi restartēt savas attiecības, izskanējusi kāda satraucoša atziņa. «Apsūdzēti mīlestībā», «Nelūgtie viesi» un citu seriālu aktrise, divu bērnu māmiņa Katrīna Blaua atklājusi, ka strīda karstumā ir gadījies kļūt fiziski vardarbīgai un pacelt roku pret savu dzīvesbiedru Mārci.

  Sērijā, kurā galvenais temats bijis «konfliktu risināšana», šova vadītāja Aina Poiša vakara izskaņas «Patiesības aplī» aktrisei vaicājusi, kas ir trakākais, ko viņa ir darījusi attiecībās. Uz to Blaua atbildējusi: «Es esmu viņam arī iesitusi. Tas ir tāds stāvoklis, kuru nevaru izskaidrot. Tu it kā saproti, ka ir tā mīlestība, bet ir tāds tukšums abos divos, ka gribas to otru sāpināt,» stāsta Katrīna. «Tas ir prātam neaptverams stāvoklis, kad izkāp no sevis ārā un es esmu Mārcim situsi. Un nevis iesitusi pļauku, bet tiešām tādā agonijā situsi,» vaļsirdīgi atzīstas aktrise. Viņa atzīst, ka sajūtas pēc tam, kad konflikts atrisināts, ir briesmīgas.

  Televīzijas šova skatītāji sociālajos tīklos aizsākuši diskusiju – nepieņemama šķiet raidījuma vadītāju un citu dalībnieku reakcija uz šādu atziņu. Daži diskusijas dalībnieki atsauc atmiņā skandālu, kas izvērsies, kad gaismā nākušas repera Kristapa Strūberga un viņa bijušās sievas Mairitas Rosickas ģimenes nesaskaņas. Citi savukārt pieminējuši grupas «Dzelzs Vilks» bundzinieka Mārča Judža un viņa sievas Rūtas attiecību drāmu. Ļaudis cilā jautājumu – kādēļ sieviešu vardarbība pret vīriešiem sabiedrībā tiek akceptēta un pat normalizēta?

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē