Santa.lv
  • 13.10.2025
  • Apprecējusies aktrise Inga Tropa. Nu viņai ir jauns uzvārds!

    Foto: No izdevniecības «Žurnāls Santa» arhīva
    Aktrises Ingas Tropas dienesta romāns noslēdzies ar kāzām.

    Aktrise Inga Tropa šogad piedzīvojusi skaistas pārmaiņas. Gada sākumā sagaidīja pasaulē meitiņu Grietu, kuras tēvs ir operators, režisors un aktieris Gatis Ungurs, bet tagad Inga klusi kļuvusi par viņa sievu.

    Inga un Gatis iepazinās filmas Melnais samts uzņemšanas laukumā, to aktrise pērn paziņoja filmas pirmizrādē.

    Inga un Gatis filmā "Melnais Samts".
    Inga un Gatis filmā "Melnais Samts".

     

    Stāvot ar Gati rokās sadevušies uz kinoteātra Splendid Palace skatuves, Inga sacīja:

    «Šī filma man atnesa mīlestību!»

    Abu meitiņa Grieta, kas piedzima šā gada 8. janvārī, ir Ingas otrais bērns. Aktrise audzina arī Mihelu, kurš dzimis attiecībās ar režisoru Renāru Vimbu. Pagājušajā nedēļā Inga, kura nu godājama par Ingu Unguri, nosvinēja arī savu apaļo 40. dzimšanas dienu.

    Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit

    Veselība

    Vairāk

    Receptes

    Vairāk

    Personības

    Vairāk

    Skaistums un mode

    Vairāk

    Bērni

    Vairāk

    Māja un dārzs

    Vairāk

    Izklaide

    Vairāk

    Labākai dzīvei

    Vairāk

    Aktuāli

    Vairāk