• Puzikovs domā par kāzām: Es tiešām vēlos ģimeni

  Attiecības
  Santa.lv
  Santa.lv
  5. oktobris, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Nikolajs Puzikovs.
  Foto: F64
  Nikolajs Puzikovs.
  Par “dziedošo policistu” dēvētais Nikolajs Puzikovs joprojām var lepoties ar ļoti jauneklīgu izskatu, tomēr pase rāda, kas sasniegts zīmīgais Jēzus vecums – 33 gadi.

  Nav brīnums, ka atraktīvā puiša ģimenei, draugiem un faniem arvien biežāk rodas jautājumi par viņa attiecību statusu, plāniem par ģimenes veidošanu.

  Nikolajs nolēmis tam pielikt punktu un kanāla 360TV raidījumā “Pasaki to skaļi” pavisam skaļi un noteikti pavēsta – tuvāko divu gadu laikā nolēmis tikt pie precēta vīra goda, un arī aktīvi piestrādās pie šā mērķa sasniegšanas.

  “Man patīk tā “Sīpolu” dziesma, kur ir teikts – ir mīla jāmeklē, tā nenāks pati, ja mājās saldi krāksi. Tā arī ir – cilvēki bieži ir gatavi piestrādāt pie karjeras, citām lietām, bet ģimenes veidošanu atstāj novērtā. Gan jau atnāks ..

  Nu nē, tāpat vien nekas nenotiek. Es esmu uzstādījis sev tādu mērķi, es pie tā strādāšu. Es tiešām vēlos ģimeni. Ja nav otra cilvēka, ar kuru visos tajos dzīves labumos, sasniegumos dalīties, tiem īsti nav jēgas.”

  Kādai jābūt sievietei, lai Nikolajs varētu būt pārliecināts – viņa ir manā īstā? Varbūt viņš tomēr vairāk šaubās pats par sevi?

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē