• Kanje Vests devies uz Maskavu. Vai plānots koncerts?

  Krievija
  Estere Jansone
  1. jūlijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Shutterstock
  Krievu mediji ziņo, ka aizvadītajās brīvdienās Krievijas galvaspilsētā Maskavā ieradies slavenais amerikāņu reperis Kanje Vests.

  Krievijas preses izdevumi ziņo, ka aizvadītās nedēļas nogalē Maskavā ieradies amerikāņu reperis Kanje Vests jeb Je. Lai gan pats mūziķis vēl nav sociālajos tīklos oficiāli apstiprinājis savu vizīti Krievijā, tomēr vietējie ļaudis ir paspējuši viņu iemūžināt pilsētas centrā. Par mūziķa viesošanos mēļo arī krievu producente Jana Rudkovska, kas apgalvo, ka Vests mitinās pilsētas centra smalkajā viesnīcā Four Seasons, kas atrodas blakus Sarkanajam laukumam. Viņa jau pirms pāris nedēļām saviem sekotājiem pavēstīja, ka Vests plāno apciemot Krieviju un varbūt pat te sniegt koncertu. Tomēr pietuvināti avoti vēsta, ka Vests uz Krieviju devies privātu iemeslu dēļ, koncerti te nav plānoti.  

  Maskavieši kādā forumā sociālajā tīklā VKontakte lēš, ka 47 gadus vecā repa zvaigzne visticamāk Krievijā ir ieradies, apsveiktu savu paziņu, labu draudzeni – modes dizaineri Gošu Rubčinsku 40 gadu dzimšanas dienā.   

  Kanje Vests jau ilgstoši publiskajā vidē izceļas ar divdomīgiem paziņojumiem un darbībām. Jau 2004. gadā viņa albums The College Dropout izpelnījās uzmanību no politiķu puses, taču ar gadiem mūziķa gājieni kļuva arvien pamanāmāki un agresīvāki. Viņš publiski ir slavinājis Ādolfu Hitleru un noliedzis Holokausta esamību – šo izteikumu dēļ Vests zaudēja sadarbības līgumu ar Adidas un citiem sporta preču zīmoliem. Senāk viņš ir arī izteicis labus vārdus par Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu.

  Kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februāra rītā, Rietumvalstu mūziķi vai mākslinieki vairās uzstāties Krievijā vai to apmeklēt. Kanje Vests, visticamāk, ir pirmā amerikāņu slavenība, kas uzdrīkstējusies viesoties Krievijā. 

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē