• «Iekšēja drāma viena tramvaja brauciena garumā.» Grupa Sudden Lights publisko māksliniecisku videoklipu

  Mūzika
  Estere Jansone
  19. jūnijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Sudden Lights
  Grupa «Sudden Lights» uzsākusi darbu pie ceturtā studijas albuma, un šodien klajā nāk albuma pirmais singls «nejauši kadri». Dziesmai tapis arī vērienīgs videoklips – tas veidots uz 16mm kinokameras. Videoklipa režisors ir Matīss Kaža.

  Sudden Lights šķir nākamo lapaspusi savā darbībā un izdod pirmo dziesmu nejauši kadri no nākamā gada pavasarī gaidāmā grupas studijas albuma. Par dziesmu stāsta Sudden Lights solists Andrejs Reinis Zitmanis: «Tuvojas jauns albums un dziesma nejauši kadri būs pirmā, kas pāršķirs jaunu lapaspusi mūsu dzīvē. Mēs esam jaunas ēras pašā sākumā un šādos pašizveidotos robežpunktos gribas būt atklātiem pašiem pret sevi un visu pasauli, tāpēc šajā dziesmā, iespējams, esam patiesāki un atkailinātāki nekā jebkad agrāk. Arī dziesmas ieraksta procesā pēc iespējas esam tuvojušies tiešām dzīvā ieraksta skanējumam, partijas iespēlējot kopā, nevis atsevišķi. Stāsts ir par centieniem sevi nobalansēt pilsētas un informācijas burzmā, par radīšanas trauslo brīdi un par sāpīgo apzināšanos, ka notikumi ap mums ir neatgriezeniski. Iekšēja drāma viena tramvaja brauciena garumā.»

  Jaunā albuma cikls aizsāk arī kinematogrāfisko mākslas darbu – albuma videoklipu sēriju. «Šis ir pirmais mūzikas video no sērijas, pie kuras strādās vairāki jaunākās paaudzes režisori, radot tādu kā antoloģijas principa dramaturģiju, kur elementi no viena videoklipa parādīsies vēl arī kādā citā. Kopā ar operatoru Ritvaru Bluku strādājām ar 16mm kinokameru, kas garantē īpašu attēla faktūru un bagātīgu krāsu spektru, kas raksturīgs analogajam kino. Klipā daudz spēlējamies arī ar laiku un atmiņu telpām, cenšoties atrast dziesmai vispiemērotāko atmosfēru un vēstījumu,» skaidro videoklipa režisors Matīss Kaža.

  Dziesma pieejama visās straumēšanas platformās. Grupas menedžments pateicas Latvijas basketbola savienībai un Rīgas satiksmei par atsaucību klipa veidošanā.

  FOTO: Dziesmas nejauši kadri videoklipa aizkadri

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē