• Uģa Kuģa trīsgadīgais dēls uzspļauj tēta noteikumiem

  Tēvs un bērna audzināšana
  Santa.lv
  Santa.lv
  5. augusts, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Kadrs no video
  Pēc otrā dēla piedzimšanas Uģis Kuģis ar sieviņu Lindu vasaru aizvadījuši, dalot uzmanību starp vecāko dēlu Tamalu un viņa jaunpiedzimušo brālīti.

  Uģis atzīst, ka otrā bērniņa aprūpē piedalās vairāk nekā tad, kad pasaulē nāca Tamals, taču izaicinājumu abiem rada trīs gadus vecā dēla greizsirdība uz mazo brālīti.

  Kaut arī abi vecāki par tās izpausmēm runā ar smaidu, viņi nenoliedz, ka Tamala uzvedība arvien biežāk rada papildu grūtības.

  “Saskaramies ar greizsirdību ļoti daudz – pēkšņi iebaksta brālim vai pieprasa, lai arī viņu uz rokām nēsā. Ja brālis ir pliks, arī Tamals grib pliks staigāt vai čurāt uz mazā podiņa – viņš kļūst jaunāks un dumjāks.”

  Ikdienu raksturo divu dēlu tētis Uģis Kuģis un piebilst, ka vecākais dēls jau neko ļaunu nedomājot, tikai visu laiku jāpievaktē.

  “Vienu dienu pat bija iebāzis plastilīnu brālim degunā.” Atminas vēdiskais filosofs un attiecību konsultants Uģis Kuģis.

  Tāpat Tamalam sācies robežu pārbaudīšanas periods, kad attieksme tiek demonstrēta spļaujot.

  “Vecāki zina, ka bērniem ir kaut kādi periodi. Ir kaku periods, kad viss ir tikai kakas. Tad puisīšiem ir periods, kad aiztiek savu pincīti un izpēta, kas tas par aparātu starp kājām. Arī Tamals tam ir izgājis cauri. Tagad viņam ir periods, kad spļaudās – pienāk klāt un spļauj. Tā viņš izrāda savu neapmierinātību pret mums,” atklāj Uģis Kuģis, kamēr Tamals, TV kameru priekšā visā krāšņumā nodemonstrē, ko domā par tēta noteikumiem.

  Atgādinām, ka “Ģimene burkā” jaunās sezonas notikumiem var sekot līdzi no 8. augusta 360TV un internetā 1188 Play.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē