Santa.lv
  • 10.07.2025
  • FOTO: Lietus līst un samērcē visus, bet mazie dejotāji un dziedātāji nepadodas!

    Marta Kalniņa
    Foto: Picture Agency
    Skolēnu dziesmu un deju svētku dalībnieki atzīst, ka kopumā laikapstākļi viņus tomēr lutina. Taču arī tajās reizēs, kad pēkšņi līst, bet mazie dziedātāji un dejotāji braši turpina priecēt skatītājus. Arī šodien jāpaķer līdzi lietusmētelis!

     

    Skolēnu dziesmu un deju svētkos laikapstākļi dalībniekiem mēdz sagaidāt pamatīgus izaicinājumus.  Par laimi ar ekstremālu karstumu šī nedēļa vēl nav izcēlusies, lai gan termometra stabiņš nedēļas nogalē sola krietni pakāpties. Tā vietā ir lietus, kas arī nav labākais sabiedrotais mazajiem dejotājiem, kas sniedz koncertus zem klajas debess. Tā bija arī koncertā Vērmanes dārzā.

     

    Tomēr nedz slapja skatuve, nedz līdz vīlītei izmirkuši dziedātāji, dejotāji un skatītāji nemazina svētkus sajūtu, kāda valda ikvienā pasākumā.

    Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit

    Veselība

    Vairāk

    Receptes

    Vairāk

    Personības

    Vairāk

    Skaistums un mode

    Vairāk

    Bērni

    Vairāk

    Māja un dārzs

    Vairāk

    Izklaide

    Vairāk

    Labākai dzīvei

    Vairāk

    Aktuāli

    Vairāk