• Šodien «Circle K» uz dažām stundām samazinās degvielas cenu

  Auto
  Auto Latvija
  Auto Latvija
  15. decembris, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Publicitātes foto
  Šodien, 15. decembrī no plkst. 14.00 līdz 17.00 «Circle K» Latvia visās degvielas uzpildes stacijās samazinās degvielas cenu par 15 centiem litrā. Īpašā trīs stundu akcija ir dāvana ikvienam autobraucējam, lai svētku laikā izdotos kaut nedaudz samazināt ikdienas tēriņus. Šāda akcija Latvijā norisinās pirmo reizi un ir daļa no uzņēmuma Eiropas iniciatīvas.

  «Circle K» Austrumeiropas un Īrijas nodaļas vadītājs Nials Andertons norāda: «Līdz ar cenu pieaugumu patēriņa precēm, elektroenerģijai un degvielai, šī gada nogale daudziem var būt izaicinošs laiks. Kā uzņēmums mēs esam atraduši iespēju saviem klientiem uzdāvināt svētku prieku un ļaut bez raizēm doties brīvdienu ceļā. Akcija vienlaikus norisinās 2000 uzņēmuma grupas degvielas uzpildes stacijās, kas nozarē Eiropā ir pirmā tik liela vēriena akcija.»

  Klienti aicināti izmantot izdevīgos piedāvājumus un pirms došanās nedēļas nogales izbraucienos, savlaicīgi uzpildīt degvielu un izmēģināt kādu no sezonas karsto dzērienu un maltīšu jaunumiem. Īpaši izdevīgi piedāvājumi sagaida EXTRA programmas dalībniekus, kas atkarībā no sasniegtā EXTRA līmeņa, papildus esošajai degvielas cenai saņems atlaidi līdz pat 6 c/l. Ātrākai un ērtākai degvielas uzpildei klienti aicināti izmantot norēķinu iespēju uzreiz pie sūkņa vai mobilajā lietotnē. 

  Par akciju

  Piedāvājums spēkā tikai 2022. gada 15. decembrī no plkst. 14.00 līdz 17.00 visās «Circle K Latvia» degvielas uzpildes stacijās. Cenai, kas tiek norādīta pie sūkņa akcijas laikā, atlaide jau ir piemērota. Maksimālais uzpildāmās degvielas apjoms vienam auto ir 100 litri.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē